ГлавнаяНовости в ЧеркассахУ Черкасах гостював «Замок Благодаті»

У Черкасах гостював «Замок Благодаті»

6.05.2011

P1120463

 

Саме таку назву має благодійна вистава, а разом із нею і творча трупа християн-студентів Київського Біблійного інституту, які їздять Україною і в нетрадиційній формі навчають малечу Євангелії. 29 квітня в Черкаському Палаці молоді на казкове королівство зібралося подивитися кілька сот юних глядачів.

«Що таке замок?» – запитав дітлахів на початку феєричного дійства ведучий Павло. Відповіді були різноманітні:1 замок – це король, принцеса, багато золота, башта, карета, коняки, змій горинич. «А що ж таке Благодать?» –не зупинявся ведучий? Дівчинка із третього ряду особливо влучно відповіла: «Це безцінний дарунок на який ми не заслуговуємо» .

-І справді, Господь нам подарував життя, спасіння, і тільки від нашого вибору залежить чи приймемо ми його, –підтвердив імпресаріо.

P1120408Розпочалася вистава. Маленькіглядачі із захопленням спостерігали гру артистів на сцені. Вони хвилювалися за головного героя – пекаря, перед яким постав складний вибір: повірити королеві і прийняти її спадок у подарунок, чи відмовитися. Пекаря атакували з усіх боків: і пані Кошмар, і односельці, і погані думки. Та не зважаючи на ці перепони, він зробив правильний вибір – повірив словам королеви, і отримав за це нагороду.5

-Так само і Бог: дає нам подарунок вічного життя незаслужено, але по вірі, - підсумував казкове дійство ведучий, - Тож, дітки, робіть правильний вибір – повірте Богові й очистіть своє серце .

P1120491Продовжили цю тему вже самі актори. Після вистави вони спустилися в зал, щоб поспілкуватися з маленькими глядачами: розповісти про гріх, смерть, Божу любов та можливість отримати вічне життя.

-Для мене «Замок Благодаті» – це служіння, у якому я допомагаю дітям більше дізнатися про Господа. Ніхто мене не примушує грати на сцені, я не отримую за гру якісь кошти, я просто хочу, щоб діти мали спасіння. - Говорить Михайло, який грав у виставі жука, - Для інших акторів – це можливість доступу до дитячих сердець.

Малята не залишилися байдужими до побаченого. На питання, що їм сподобалося найбільше, вони із захватомP1120500 відповідали: «Ота, така страшна, ну отаміс Кошмар, а ще жуки, і дами». «А мені найбільше сподобалася королева, і пекар, бо він зробив правильний вибір і нікого не слухав» - ділиться своїми враженнями 9-річна Яночка. «Ой.. Вистава була чудова, я дивилась із захопленням. Закінчення класне, особливо коли пекар вийшов в білих одежах. Дуже класний сам смисл вистави і доступно розказано» - так про «Замок благодаті» відгукується Оленка.

Чудова гра акторів, барвисті костюми, комунікабельність та відкритість студентів, історія про події, що відбулися у казковому королівстві, надовго залишаться у серці маленьких черкащан.

Євгенія Чернова

Джерело: Нове Життя

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Юлия
18.07.2014
А есть видео полного мюзикла?
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости