ГлавнаяНовости в ЧеркассахНа «солодкому» ярмарку збирали кошти для дітей

На «солодкому» ярмарку збирали кошти для дітей

3.09.2014

Саморобні тістечка, пиріжки, кекси, тортики, печиво, цукерки і навіть варення власного приготування принесли молоді мами Першої баптистської церкви Черкас для благодійного ярмарку, який розгорнувся в саду. Акцію в середині серпня було організовано з метоюзбору коштів для придбання нових іграшок у дитячу кімнату, книжок та дошки для малювання. До виготовлення солодощів було залучено близько 10 мамочок. Одна із них – Анна Деханова, мама 5 дівчаток. Каже, що «Дамський Каприз» готувала напередодні ввечері.

– Ніхто не помагав мені. Коли всі троє менших беруться допомагати, то катастрофа, – жартома зауважує жінка. – А якщо серйозно, то в подібних акціях завжди охоче буру участь, люблю готувати і пригощати.

Організатор акції Юлія Паіс, мама 4-річного Матвійка, яка разом із чоловіком Богданом піклувалися про відкриття в церкві дитячої кімнати, також приготувала пиріг зі згущеним молоком. Розповідає, що подібні ярмарки влаштовує не вперше. Торік вдалося зібрати кошти для придбання відеотранслятора в дитячу кімнату. Таке обладнання було потрібне для того, щоб мами з маленькими дітьми могли не лише чути те, що відбувається в залі, а й бачити.

– Наші хазяєчки приготували близько двох десятків страв. Цього разу мами принесли не лише кулінарні вироби, а й поробки та листівки з біблійними цитатами, – продовжує Юлія. – Сподіваємося, що зібраних коштів вистачить придбати нові іграшки, книжечки та дошку для малювання крейдою.

Такі заходи підтримує відповідальна за жіноче служіння в церкві Лариса Кузіна. Вона теж приєдналася до когорти покупців, які хочуть зробити свій вклад у збільшення дитячого інвентарю.

– Подібні акції навчають людей жертвувати, – резюмує Лариса Михайлівна. – А залучення до спільної справи надзвичайно зближує братів та сестер і робить нашу церкву більш дружною.

Наталя Каузак,

фото автора

ecb.in.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости