ГлавнаяНовости в Черкассах6 червня у Черкасах пройшов міжцерковний турнір з волейболу

6 червня у Черкасах пройшов міжцерковний турнір з волейболу

7.06.2015

6 червня у Черкасах пройшов перший регіональний міжцерковний турнір з волейболу. Участь в ньому взяло 7 команд: з 1 баптистської церкви м. Черкаси, "Нового Життя", "Тихої пристані", ХВЄ м. Черкаси, Кам'янки, Корсуня та Чигирина. Всього було задіяно майже 50 християн-волейболістів.

Ідея провести такий турнір належить Черкаському обласному об'єднанню ЄХБ. (Обласний пресвітер Василь Фурта теж став учасником однієї з команд :))
Основна мета заходу - згуртувати християн у братньому спілкуванні через спортивні змагання. Таким чином служителі спробували мотивувати послідовників Христа до служіння. Адже сьогодні чимало людей займаються спортом, і волейбол може стати чудовим способом благовістя.

Змагання тривали з 9.00 ранку до 14.00 год. Перше місце посіла команда ХВЄ, на другому - церква "Нове Життя", третя сходинка належить 1 баптистській церкві. Всі переможці отримали дипломи та духовну літературу. В кінці заходу на гравців та вболівальників чекав святковий обід.

За словами організаторів, це лише перша спроба провести такий турнір. І подібні змагання будуть організовані й між іншими церквами. Дяка Богу за чудову погоду і Його благословіння під час гри у волейбол!

Черкаське обласне об'єднання євангельських християн-баптистів

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости