ГлавнаяНовости в ЧеркассахУ Черкасах відбувся перший велопробіг на підтримку сім`ї

У Черкасах відбувся перший велопробіг на підтримку сім`ї

8.07.2018

Близько 300 черкащан взяли участь 6 липня у велопробігові на підтримку традиційної моделі сім`ї та сімейних цінностей. Молодь та люди старшого віку стартували з площі 700-річчя і закінчили свій маршрут в Долині троянд. Організував захід Черкаський обласний комітет «Руху Реформації».

Близько шостої години вечора на площу 700-річчя потроху сходяться люди з велосипедами. Хтось вдягає шолом, дехто перевіряє гальма свого двоколісного транспорту. Невдовзі учасникам роздають наліпки на футболки з яскравим написом «Молодь за сім’ю». Символіки вистачає не всім. Організатори оголошують старт. Колона починає рух в супроводі поліцейських машин. Люди на зупинках махають велосипедистам, починають фотографувати на телефони. Учасники проїжджають центральні райони міста і фінішують в Долині Троянд. Їх зустрічають під голосну гру на барабанах. Музиканти вже зібрали людей на майданчику. На завершення велопробігу звучать відомі мелодії у виконанні професійних барабанщиків. Всіх учасників пригощають смачною кашею.

Черкащанка Катерина Мельник також взяла участь у пробігові. Каже, що запросили друзі, хоча востаннє на велосипеді їздила років десять тому. Свого велосипеда не має, тому взяла на прокат.

— Я розділяю ідею збереження традиційних сімейних цінностей, заради якої люди сьогодні зібралися разом на велопробіг. Хоч своїх дітей поки що не маю, але коли вони в мене будуть, то не хотілося б, щоб вони росли а нездоровій атмосфері. Бо здорова сім`я — це початок здорової націі. Якщо нічого не робити, то наші діти можуть жити в суспільстві, в якому нетрадиційна одностатева сім’я — норма, — розповідає дівчина.

Віталій Тарасенко з Черкас також після роботи приїхав на площу 700-річчя підтримати ідею збереження традиційних сімейних цінностей на противагу одностатевим шлюбам. Каже, що велопробіг — це хороша ідея підтримати здорову сім’ю демонстрацією здорового способу життя.

У велопробігові взяв участь і черкащанин Володимир Гребенчук. Він зізнався, що йому 64 роки, проте він легко подолав маршрут, бо на велосипеді їздить щодня.

— Друзі подзвонили і запропонували підтримати хороше діло —проїхатися на велосипеді за збереження сім`ї. Оскільки сім’я — це Божа справа, тому приєднався, — додав чоловік.

Відповідальний за велопробіг «Молодь за сім’ю» Сергій Кам’янецький також був учасником заходу. Разом із ним їхала його дружина і друзі. Він наголосив, що сьогоднішній велопробіг для нього — це спосіб мирним шляхом захистити Конституцію нашої країни від ЛГБТ-поправок.

— Подібний велопробіг на підтримку сім`ї в Черкасах відбувся вперше, але було б добре, щоб це стало доброю традицією, — підкреслює Сергій Кам’янецький. — Захід вдався, навіть більше учасників долучилося, ніж ми очікували. Тому довелося брати велосипеди в оренду, бо дехто з охочих взяти участь у велопробігові не мав власного двоколісного транспорту.

Як наголосив координатор Черкаського обласного комітету «Руху Реформації» Валерій Бєляєв, до велопробігу долучилися люди, які засвідчили своє тверде переконання в тому, що традиційна українська родина, де мама — жінка, а тато — чоловік, повинна бути збережена в нашій країні попри пропозицію Заходу узаконити одностатеві шлюби.

— Ми не виступаємо проти людей з нетрадиційною орієнтацією, ми визнаємо і поважаємо права усіх, зокрема й тих, хто має відмінні від нас цінності, але ми проти того, щоб ці норми поведінки нав´язувалися нам. Насамперед ми проти намагань легалізувати одностатеві шлюби в Україні, а відповідно і проти внесення змін до підручників шкільної програми, де нівелюються такі поняття, як материнство та батьківство. Ми також проти насильства, яке було вчинено поліцією в Києві під час проведення параду ЛГБТ над людьми, які в мирний спосіб висловлювали протилежні погляди, ніж учасники прайду. Ми проти порушення прав більшості на користь прав меншості. Велопробіг «Молодь за сім’ю» — це спосіб висловити думку багатьох людей, які, демонструючи здоровий спосіб життя, так само прагнуть зберегти ту модель сім`ї, яка не просто вкоренилася в нашому суспільстві, а була закладена Богом, а тому однозначно не може бути інакшою, — додав Валерій Бєляєв.

Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного комітету «Руху Реформації».

procherk.info

Більше фото та відео

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости