ГлавнаяНовости в ЧеркассахВ Умані відбувся Тиждень Святої Євангелії

В Умані відбувся Тиждень Святої Євангелії

17.07.2013

З 2 по 5 липня в м. Умань відбувся соціально-духовний християнський проект «Тиждень Святої Євангелії». Протягом 4-х днів християни з помісних церков - «Воскресіння Христового» та «Благодаті» стимулювали жителів рідного міста більше цікавитися Біблією. Захід присвятили 1025-тиріччю хрещення Русі.

Проект охопив майже всю територію райцентру. В одному з мікрорайонів віряни провели євангелізаційну програму. В іншому - соціальну акцію з прибирання території, принагідно її учасники роздавали уманьчанам запрошення до церкви. Протягом трьох днів Сторінками Святої Євангелії в ігровій формі провели сотні дітлахів, а увечері про Бога розповіли молоді. В останній же день організатори влаштували масштабний концерт. Це була чудова нагода – засвідчити гостям про Христа і побудови з ними взаємини.

В мікрорайонах, де проходили заходи, християни планують продовжити роботу - розпочати домашні групи з вивчення Біблії, організувати дитяче служіння і почати проводити зібрання.

Організатори просять - дякувати Господу за це благословіння і молитися за подальший розвиток служіння в Уманському районі. До кінця літа ініціатори Тижня Святої Євангелії планують провести ще два таких проекти в інших районах Черкащини.

За інформацією Василя Фурти

ecb.in.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости