ГлавнаяНовости в ЧеркассахБільше шести місяців БФ "Час надії" збирає допомогу українським військовим у зоні АТО

Більше шести місяців БФ "Час надії" збирає допомогу українським військовим у зоні АТО

25.10.2014

За словами засновника фонду - Когут Лариси (яка є також пастором церкви "Слово життя" у м. Черкаси), саме християни міста були одними з перших, хто відгукнувся на заклик про допомогу, коли необхідно було підтримати солдатів.

За час діяльності фонду "Час надії" були зібрані і відправлені десятки тон допомоги бійцям у зоні АТО. Зібрані десятки тисяч гривень, на які закуповувалося взуття, медикаменти та інші необхідні речі для українських військових у зоні АТО.

Засновник фонду Лариса Когут є частим гостем у школах, департаментах освіти, дитячих садках, де проводяться майстер-класси з патріотичного виховання підростаючого покоління. Зокрема, діти дарують бійцям АТО власні малюнки, в яких виражають підтримку воїнам-захисникам.

Діяльність БФ "Час надії" широко висвітлюється у місцевих ЗМІ.

Сюжет телеканалу Рось:

Активну роль у діяльності фонду відіграють християни міста. Перша допомога фонда, що була відправлена від церков та жителів міста Черкаси, склала близько 10 тон вантажу.

Виступ Лариси Когут на загальноміському святі Подяки, організованому євангельськими церквами міста:

Про останні новини діяльності фонду можна дізнатись на сторінці сайту БФ "Час надії".

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Дядя Вася
18.01.2015
Эта женщина в вышиванке, именующая себя пастором, хотя пастором женщина не может быть по библейному определению, должна была объяснить детям, что на Донбассе Украинская армия расстреливает таких же детей как и они. И чем больше наши герои и защитники их убьют этих детей, тем быстрее мир наступит на Украине. Хорошая позиция, с чем и поздравляем дамочку им весь её фонд.
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости