ГлавнаяСвидетельстваМарина: Сільська Церква стала для мене домом

Марина: Сільська Церква стала для мене домом

Познайомились ми з Маринкою цьогоріч, під час святкування першотравня. Продовжили спілкуватися в соціальній мережі. Дізналася, що дівчина нещодавно почала відвідувати християнську церкву. Марина поділилася історією свого знайомства з Христом. Її свідоцтво ще раз підтверджує, що наш Бог – Всесильний і здатен творити дива.

«Коли мені було 12 років, я зі своїм молодшим братом жила в бабусі у селі Кропивна Золотоніського району. Одного літнього дня я почула, як з машини, що проїжджала біля нашого будинку, через мегафон лунали слова запрошення до літнього християнський табору. Мене це зацікавило і я вирішила піти. Так дізналась, де знаходиться сільська християнська церква та познайомилась із молоддю з черкаської ц. «Благодать», яка проводила табір. Потім почала ходити в недільну школу, покаялась. Сільська церква стала для мене домом.

Коли мені виповнилось 14 років, а моєму брату три, то сталось так, що нас відокремили від батьків, а точніше від мами. Тата у нас не було...він загинув, тому що був наркоманом. Мама після його втрати почала вживати алкоголь, потім її вигнали з роботи, ми почали бідувати. Пізніше маму позбавили материнських прав, а нас віддали до притулку.

У притулку для неповнолітніх («Теплий дім», м. Черкаси) ми з братом жили 6 місяців. Я вдячна Богу, що змогла там побувати, адже там я познайомилась з Ейлін – жінкою з великим серцем. Вона допомогла нам знайти сім’ю. Якби не вона, то мене розлучили б із братом, і ми могли б ніколи не побачиться.

Зараз мені 17 років. Я маю християнську сім’ю (три брата та дві сестрички), навчаюсь у ВНЗ. Прийняла хрещення, служу Богу. Одне з головних моїх занять – благовістя в різних селах нашої області».

Нині Марина навчається в Черкасах та відвідує 1-шу Баптистську церкву. На вихідних вона їздить в Лисянський район, де проживає її нова родина. Весь вільний час присвячує служінню: вона разом з командою однодумців проводять дитячі табори, під час яких, розповідають малятам про Бога.

Cпілкувалася з Мариною Євгенія Чернова

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

юлiя зелiнська
3.01.2014
я радiю, що е люди такi, як ти. Служiння для дiтей дуже важливе в наш вiльний але разом з тим важкий час. Божих тобi благословiнь, и натхнення в новому роцi!
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости