ГлавнаяНовости в ЧеркассахВ Черкасах пройшов різдвяний марафон «Святкуємо разом»

В Черкасах пройшов різдвяний марафон «Святкуємо разом»

8.01.2018

Протестантські церкви міста провели Різдвяний марафон «Святкуємо разом». Починаючи з 24 грудня по 7 січня віряни організували концерти та пісенні флеш - моби присвячені святу.
Марафон розпочався 24 грудня в ТРЦ Любава із концерту «Різдво близько до кожного». На заході співав збірний хор церков міста із п'ятидесяти учасників. Тематичні пісні окремо виконували гурти і співаки, а маленькі гості свята отримали подарунки. На завершення Різдвяну історію показали за допомогою пісочної анімації.

«Нас дуже добре приймали, було багато містян, які зацікавлювались подією. А ще адміністрація «Любави» запросила нас заспівати і на наступний день. Для нас це теж певний показник якісної роботи», - розповідає один із організаторів заходу Тетяна Шапошник.

25 грудня християни влаштували ряд флеш-мобів. Гурти віруючих одночасно в різних частинах міста співали пісні, що прославляють Ісуса Христа. Віряни побували в торгівельних центрах, таких, як Дніпроплаза, Будинок торгівлі, Епіцентр, Плазма, площах міста, залах очікування залізничного вокзалу і навіть в маршрутних автобусах.

«Нас добре зустрічали, багато знімали на відео і відповідали на вітання« Христос народився! »- ділитися учасник флеш-мобів Микита Майборода.

Ближче до вечора на площі біля ТРЦ Хрещатик Сіті відбулось свято «Різдво з усім світом». Всі бажаючі могли пригоститися безкоштовним чаєм, мудреці роздавали дітям частування, а біля вертепу з Йосипом і Марією стояла жива овечка. Гостей свята зігрівав живий вогонь, розведений в металевих бочках.

«Це була неймовірна атмосфера. Мені дуже сподобались різдвяні пісні, які виконували гурти, деякі з них чула вперше. Добре, що в нашому місті відбуваються такі заходи, де можна і розважитись і ще раз пригадати про суть Різдва», - поділилась гостя свята Вікторія.

Християни розповідали про народження Ісуса, співали тематичні пісні, проводили конкурси і дарували призи. На завершення пройшла лотерея.
Одним із завершальних концертів став виступ у ТРЦ Депо. Програма поєднувала різдвяні пісні та вручення призів. Маленьким учасникам волонтери дарували повітряні кульки з привітаннями. Представники торгівельного центру запросили учасників також заспівати різдвяних пісень сьомого січня.
Це стало завершальною подією у різдвяному марафоні від протестантських церков міста «Святкуємо разом».

Ольга Мацканіч

R500 Черкаси 

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости