ГлавнаяНовости в ЧеркассахХристияни Черкащини відсвяткували 500 років з дня Реформації

Християни Черкащини відсвяткували 500 років з дня Реформації

2.11.2017

31 жовтня, в Черкаській філармонії відбулося святкування 500-річчя Реформації. На урочистому заході відзнаками нагороджувались комітети від церков, представники влади та журналісти, які протягом року долучалися до проведеної роботи.
На святі виступила учасниця проекту "Голос країни", черкащанка Юлія Борозненко, гурт «Naomi», хори та виконавці міста Черкас.

Між виступами та вітальними частинами усім присутнім показали пізнавальний історичний фільм, фото та відео звіт про заходи комітету з відзначення свята Реформації.

В холі Філармонії була встановлена фото зона, де всі бажаючі, могли зробити фото на згадку.

Вранці, цього ж дня відбулась прес-конференція, на якій висвітлювалась робота протестантських церков області. Її представляли голова міжконфесійної комітету з відзначення R500 в Черкаській області Валерій Бєляєв, єпископ та голова медіа-комітету Юрій Бієвець, голова ГО Черкаський міський батьківський комітет духовної опіки шкіл Сергій Живиця, заступник керівника Дніпровської конференції церкви адвентистів сьомого дня Валентин Сугак. Також була присутня начальник управління взаємозв'язків з громадськістю та інформаційної діяльності Людмила Товстоп`ят.

За 2017 рік, на Черкащині Євангельські церкви провели близько 20 великих безкоштовних концертів, прибирали сквери та парки області, організували масштабні свята для дітей, де більше тисячі учасників отримали подарунки. Віруючі Черкащини два тижні цілодобово молилися за благополуччя містян та області. Були проведені різноманітні освітні заходи, що піднімали рівень знань учнів шкіл та університетів. Також християни зібрали 156 інвалідних візків і подарували їх лікарням міста.

Нагадаємо, що президент Порошенко Петро Олексійович, підтримав ініціативу Всеукраїнської Ради церков і підписав указ «Про відзначення в Україні 500- річчя Реформації.

Дякуючи Богові, урочисте святкування відбулося не тільки в нашому місті, а й в інших областях нашої країни.

Свято Реформації

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости