ГлавнаяНовости в ЧеркассахВ Черкасах на Центральному ринку християни влаштували Різдвяне свято

В Черкасах на Центральному ринку християни влаштували Різдвяне свято

8.01.2021

6 січня на центральному ринку Черкас представники протестантських церков вітали Черкащан з Різдвом Христовим.6 музичних гуртів виконували різдвяні пісні для працівників та відвідувачів ринку. Вітали і у прозі, нагадуючи, що суть Різдва - це народження в світ Спасителя, Ісуса Христа. Організатор заходу ГО "Рух Реформації" за підтримки протестантських церков міста.

"Ми вирішили, що ці два святкових тижні треба наповнити духом Різдва. Саме тому ми прийшли у місце, де проходять за день тисячі людей. Наша мета - донести Радісну Новину, що Христос прийшов, щоб бути благословенням та Спасом для всіх народів та кожної людини зокрема", - зазначив голова ГО Рух Реформації Валерій Бєляєв.

Люди, що стали учасниками концерту у несподіваному місці, зраділи заходу. Черкащани аплодували, дехто навіть підспівував.
"Не сподівалася, що у нас влаштують таке свято. Приємно було послухати гарні колядки, та навіть на робочому місці відчути святковий настрій",- відзначає працівниця ринку Світлана.
Захід проходив на декількох локаціях. На відкритому повітрі та у критій частині ринку. Там виконавці провели флешмоб, несподівано почавши акапельно виконувати різдвяні пісні.

"Мені подобається співати та дарувати людям щастя. Я хочу сповістити людям новину, що багато років тому народився Ісус і Він може змінити життя кожного з нас на краще, щоб не сталося у житті", - зазначає одна із учасниць заходу Катерина Озіран.
"Коли народився Ісус, для всієї землі прийшли надзвичайно гарні зміни. У нас з'явився Спаситель. І в цей час Різдва - ми, як християни, хочемо привітати містян, подарувати святковий настрій та разом пригадати суть свята", - зазначає один із організаторів свята Ксенія Долгоп'ята.

ГО Рух Реформації за підтримки протестантських церков міста влаштовує Різдвяні та інші заходи з початку свого заснування, вже три роки. Цього року формат змінився відповідно до карантинних вимог.
“Ми хотіли поділитися своєю радістю від того, що народився наш Спаситель Ісус Христос і ще раз нагадати собі і людям, що це реальність, яка нам близька. А оскільки цього року свято відбувалося під час карантину, то формат змінили на безпечний для людей” - зазначив один із організаторів заходу Павло Філіпенко. 

R500Chekasy

Відео

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости