ГлавнаяНовости в ЧеркассахЗавершився проект «Дорожче за кубок»

Завершився проект «Дорожче за кубок»

12.07.2012

З 8 червня по 1 липня 2012 року в Черкасах тривав унікальний соціальний проект «Дорожче за кубок», у рамках якого усі охочі мали змогу переглянути матчі Євро-2012 на великому екрані просто неба, а також взяти участь у спортивних іграх, майстер-класах, повчитися грі на гітарі, модному фітнес-танцю, безкоштовно зробити зачіску тощо. Вхід для вболівальників був безкоштовний, а територія фан-зони оголошена вільною від алкоголю і тютюну.

Матчі збірних транслювалися на екрані, розміром 5х4 метри на спортивному майданчику Черкаської школи № 17. В організації та проведенні заходу взяли участь 8 церков: «Слово віри», «Слово життя», «Спасіння», «Дім Отця», «Християнська віра», «Живе слово», «Возрождєніє», «Блага вість».

Присутні в один голос співали «Україна вперед», «Розпрягайте хлопці коней», «Слава Україні»... У перервах між таймами вмикалися короткі відео сюжети про видатних спортсменів, які розповідали про свій шлях до успіху, про те, як Бог допомагав їм пережити складні обставини і бути сильними до кінця. Організатори проекту доклали максимум зусиль, щоб фан-зона стала місцем відпочинку та дозвілля для дітей, молоді, їхніх батьків та всіх прихильників здорового способу життя.

Наталка Грачова
Прес-центр церкви «Слово віри»

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости