ГоловнаНовини в ЧеркасахПонад п’ять тисяч черкащан відзначили Свято Подяки на Центральному стадіоні міста

Понад п’ять тисяч черкащан відзначили Свято Подяки на Центральному стадіоні міста

12.09.2021

4 вересня в Черкасах відбулось святкування Дня Подяки. Захід присвятили 30-річчю Незалежності України. Свято проходило на Центральному стадіоні міста. Його відвідали понад п’ять тисяч черкащан. На Святі Подяки проходив концерт естрадно-симфонічної музики та діяли 40 локацій з розвагами для дітей та дорослих.

У підготовці до свята взяли участь майже всі християнські церкви міста. Під час концерту священнослужителі дякували Богу та звершували молитву за добробут, сім’ї та Україну.

Захід розпочався з концерту. Для черкащан виступав академічний симфонічний оркестр Черкаської обласної філармонії. Співали учасники шоу “Голос країни” та «Х- фактор». Також виступав заслужений працівник культури України Микола Євпак, Черкаський народний хор, капела бандуристів, хор «Канон» КЗ «Об’єднання художніх колективів», хор Золотоніського МБК «Воскресіння», тріо «Парафраз». Кульмінаційним моментом концерту стало спільне виконання гімну «Боже Великий, Єдиний» усіма учасниками концерту під акомпанемент оркестру.

Після концерту на святі діяло містечко розваг, яке утворили із сорока різноманітних локацій з активностями. Серед них – шоу мильних бульбашок, ляльковий театр, надувні гірки. Свято також відвідали діти з інвалідністю, для яких волонтери організували транспорт. Діти та дорослі мали змогу взяти участь у майстер-класах, іграх і змаганнях. Гостям свята також дарували подарунки та пригощали солодощами. 

«Дякувати Богові – в крові українського народу. Ще в дохристиянські часи наші предки дякували різним богам. А християнство навчило, що є єдиний Бог, творець цього світу. Тому добре, що є різні церковні свята, на які ми приносимо плоди, аби їх освятити і подякувати Богові. Це свято – чудова можливість, аби зібратися разом, незалежно від конфесії, незалежно від політики, щоб згуртуватися і примиритись», – зауважив Митрополит Черкаський та Чигиринський Іоан.

«Свято Подяки – це те свято, яке вселяє радість, надію, яке допомагає нам більше розуміти те, для чого ми живем на цій землі, розуміти того, хто впливає на наше життя і розуміти, як нам ставитися до інших людей. Воно закликає нас до вдячності і доброти, це світле і чисте свято. Воно сприяє якісним стосункам з Богом», – — зазначив голова ГО Рух Реформації, член Черкаської Обласної Ради Християнських Церков Валерій Бєляєв.

Співачка Рулада розповіла, що в цей день дякувала Богу за його присутність в її житті:

«Я хочу подякувати Ісусу за все що вже сталося і станеться в моєму житті. Він навчає мене, оберігає, дарує безліч можливостей і відкриває безліч дверей переді мною і дає мудрість зробити вибір. Я знаю, що без нього не мала б нічого».

Організатори зазначають, що свято було дуже душевним і теплим, тому навіть після закінчення люди не спішили розходитись, а продовжували спілкуватися.

Організували подію Черкаська Обласна Рада Християнських Церков та ГО “Рух Реформації” у співпраці з Черкаською ОДА.

«Вважаю що такі свята можна робити щорічними, а Центральний стадіон якраз є тим місцем, де можна зібрати представників усіх конфесій. Я планую продовжувати співпрацю з Радою Церков і дууже хотів би, щоб це свято масштабувалося. Думаю, що нам не тільки на свято, а й щоранку, коли прокидаємося, варто дякувати Богу за життя, за наші успіхи і за все, що відбувається», – сказав голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

Ольга Мацканич

cherkasu.com

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости