ГлавнаяНовости в ЧеркассахДень Подяки в церкві «Слово Віри»

День Подяки в церкві «Слово Віри»

2.11.2017

Знову на порозі осінь і в церкві «Слово Віри» щорічне свято - «День Подяки».
29-го жовтня старший пастор церкви Стогнієнко Юрій Іванович разом з членами церкви «Слово Віри» з вдячністю принесли: хто плоди, які виростили на землі, а хто десяту частину від своїх прибутків, та цим засвідчили про те, що щедрий на благословення наш Господь.
На початку, пастор подякував лідерам, служителям та всім членам церкви «Слово Віри», що вірно продовжують служити Господу.

У недільній проповіді «Благослови, душе моя, Господа» Юрій Іванович розкрив тему вдячності Богу за все добро, яке Він зробив для нас особисто, а також для церкви. Наголосив на тому, щоб завжди ми дякували Господу, бо все по волі всемогутнього Творця.
Вдячна людина привертає до себе, з нею хочеться дружити. Так само й Богові приємний той, хто вдячний та сподівається на Нього. Розуміння цього відчиняє двeрі для Божого благословeння. Бог добрий до всіх, проте нe всі вдячні Йому… Пролунали міста з Біблії: Псалми 103:2, 1-е Тимофія 6:6, Псалми 102:2.

У молитві-подяки старший пастор промовив: «Допоможи, Господь, мати серце вдячне, щоб ми вміли радіти кожному дню, щоб ми були благословенням для інших. Ми вдячні за безцінний дар життя, яке ти нам Господь подарував, за те що відкрив нам спасіння у Христі Ісусі, нас призвав і дарував нам таланти та здібності для служіння, ми дякуємо, що ми призванні на великі Божі діла. Ми в твоїх руках, за все слава і хвала Тобі, Отче!».

Левіти з прославлення подарували пісню з відео-сюжетом про жертву Ісуса Христа, який настільки розчулив присутніх, що дехто не міг втримати сльози. Присутні дякували Богові, що мають спасіння та життя вічне.
Талановиті актори з театрального служіння церкви показали пантоміму «Спасіння».

На при кінці служіння, за іменинників місяця лунала молитва подяки та запрошення до чаювання та святкування з солодощами та фруктами.
У холі була встановлена фотозона, де всі бажаючи могли зробити фото на згадку.

Медіа-служіння, Дмітрієва Віка. 

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости