ГлавнаяНовости в ЧеркассахДень Подяки в Черкасах

День Подяки в Черкасах

22.09.2017

Більше тисячі дітей в Черкасах відсвяткували день Подяки

Вчора, 10 вересня в Черкасах протестантські церкви міста організували масштабне святкування дня «Подяки». На події було багато розваг для дітей та заходи для дорослих. Більше тисячі дітей безкоштовно взяли участь у масштабній квест-грі, навчилися плавати на байдарках, пройшли канатною дорогою, отримали подарунки та багато чого іншого.
Свято проходило в 2 етапи. В першій частині Долину троянд умовно розділили на сектори, в яких різноманітні клуби для дітей пропонували їм безкоштовно пограти в ігри.

«Я вважаю, що така подія – це гарна ідея, таких свят організовується не так багато, але ми маємо приділяти увагу дітям, адже це наше майбутнє. Важливо щоб вони вміли бути вдячними за все те, що мають», - поділився Дмитро Рудишин, національний керівник туристично-пізнавального клубу "Royal Rangers». На заході організація пропонувала всім бажаючим пройти по канатній дорозі.
Принципам здорового способу життя в розважальній формі навчала квест-гра «Країна здоров’я» від клубів для дітей «Слідопити» і «Шукачі пригод».

Дитячий християнськи спортивний клуб "Авана"на святі пропонував різноманітні розваги та завдання, а за сприяння видавництва "Джерело життя" діти та дорослі навчилися плавати на байдарках, покаталися на катамаранах і позмагалися у нових вміннях. Також на локаціях робили антистресовий масаж та виміряли показники фізичного стану організму.

«Я дізналася, що потрібно пити багато води і чому корисні овочі та фрукти. Тепер намагатимуся їсти їх більше, - ділиться учасниця гри Ліза Люта.

На святі також були надувні гірки та батути, надані церквами. У заході брали участь більше 250 волонтерів. Подія відбувалася в рамках відзначення в Україні 500-річчя Реформації.

«Церкви міста відзначають день Подяки щороку але в такому форматі вирішили відсвяткувати його вперше. Нашою метою було заохотити людей до подяки Богу за все, що він нам дає», - відзначає Валерій Бєляєв, організатор заходу, Голова Міжконфесійної комітету з відзначення R500 в Черкаській області.

Ввечері, о шостій годині, розпочався концерт. На гостей свята чекали виступи черкаських гуртів, вистава-мініатюра «Гаджет-Story», Файер-шоу та загальна молитва-подяка Богу.

R500_Cherkasy

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости