ГлавнаяНовости в ЧеркассахПасхальна хода-2019

Пасхальна хода-2019

29.04.2019

В Черкасах на Пасху понад тисячу християн пройшли маршем по центральній вулиці. 28 квітня в Черкасах пройшла традиційна Пасхальна хода. В заході взяли участь понад тисячу християн з 15-ти церков міста. Віруючі марширували по бульвару Шевченка до Соборної площі з двох сторін: площі 700 –річчя та вулиці Можайскої.

Учасники несли транспаранти з написами: «Ісус живий», «Ісус наша Пасха!» та вигукували: «Христос воскрес – воістину воскрес!»
«Пасхальна хода – це добре свідоцтво, що коли церкви об’єднуються, то мають успіх. Для нас важливо разом проводити такі заходи на славу Ісуса Христа, що помер за наші гріхи, воскрес і живе і досі!», - зазначив голова обласного комітету Руху Реформації Валерій Бєляєв.
Хода зупинилася на Соборній площі, де священнослужителі разом з учасниками звершили молитву за мир на Україні та Боже благословення. 

Пасхальна хода проводиться уже 14 років поспіль. За цей час кількість церков-учасників збільшилася вдвічі.
«Наша мета наголосити, що віра в Бога – це актуально, що воскреслий Господь – це є джерело надії та внутрішньої цілісності. А також пасхальна хода – це єднання церков навколо особи Ісуса Христа», - зазначив пастор Максим Сагайдак.
На звершення всі учасники запустили в небо кульки, як символ молитви, що летить до Бога.
Фото: Олег Зарубин, Сергій Іващенко

R500_Cherkasy

Фоторепортаж 1

Фоторепортаж 2

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости