ГлавнаяНовости в ЧеркассахПредстоятель УПЦ Митрополит Онуфрій відвідав Черкаси

Предстоятель УПЦ Митрополит Онуфрій відвідав Черкаси

8.12.2014

Сьогодні, по завершенні урочистостей у Чигирині, пов'язаних із прославленням канонізованого блаженного Варфоломія Чигиринського, Предстоятель Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій на запрошення Митрополита Софронія відвідав кафедральний Михайло-Архангельский собор у Черкасах.

Владика Онуфрій передусім вклонився нетлінним мощам преподобномученика Макарія, що спочивають у соборі, а потім у супроводженні господаря Владики Софронія оглянув увесь храм, ознайомившись з історією його будівництва у контексті загальної церковної історії Черкащини.

Владика Онуфрій висловив глибоке задоволення масштабами собору, його внутрішнім розписом, архітектурними рішеннями, а також не приховував свого щирого здивування розмахом будівництва дзвіниці, яка зводиться поруч із собором і яка не має аналогів у православному храмобудівництві. Владика Онуфрій висловив сподівання, що зможе побачити цілком завершений об'єкт, побажавши Владиці Софронію наснаги та енергії у втіленні сміливих задумів.

Прес-служба Черкаської єпархії

cherkasy-orthodox.com.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости