ГлавнаяНовости в ЧеркассахЧеркаська церква «Нове Життя» провела соціальну акцію

Черкаська церква «Нове Життя» провела соціальну акцію

24.12.2013

Зимовий вечір. Темний перевулок.. Брат поспішає до церкви за дружиною. Раптом чує голос: «Синок, допоможи хвірточку відчинити…» Із тіні в світло ліхтарів виринає старенька бабця: «…Додому втрапити не можу. Допоможеш?» Брат допоміг. А наступного дня повернувся до бабусі з друзями, щоб полагодити хвіртку… Ще через тиждень вдячна бабуся прийшла до церкви на недільне служіння.

Христос неодноразово закликав своїх учнів – не стояти осторонь чужих проблем. Він закликав молитися за людей, а найважливіше – допомагати ближнім. «Нове Життя» виконує ці слова і займається соціальним служінням. Тому коли старенька черкащанка звернулася по допомогу до зустрічного молодого чоловіка, їй на підмогу прийшла вся церква.

Бабусю звати Лідія Павлівна. Їй за 80 років. Колишній бухгалтер. Нині живе самотньо. Сусіди, кажуть, у неї є рідня, але навідується нечасто. Бабцею опікується трохи молодша від неї подруга – носить гарячу їжу й напої. Але вирішити більше проблем жінка не в змозі. При світлі дня брати побачили: у старенької не лише хвіртка зламана, там весь двір потонув у смітті, яке накопилося за багато років. Через це в господині неодноразово виникали з сусідами сварки. Церква прийняла рішення - очистити прибудинкову територію. Кілька разів вивозили скло. А потім замовили МАЗ і команда з 15-ти осіб вигребла у Лідії Павлівни з двору повну вантажівку непотребу.

Сусідів цікавість до бабусі молодих людей спочатку насторожила. Але поспілкувавшись з християнами, вони зацікавилися соціальною акцією, а окремі навіть долучилися до прибирання. Людей дивувало те, що сьогодні когось хвилюють чужі проблеми і можна ось так – задарма – допомагати…Учасники ж проекта розповідали: Бог вчить піклуватися один про одного, і запрошували сусідів до церкви.

PS. Лідія Павлівна кілька тижнів поспіль відвідує недільне богослужіння, слухає Слово Боже. Ми віримо: через соціальні акції Бог приведе до спасіння ще не одну душу. За це Йому сердечна подяка!

Інформаційний відділ церкви "Нове Життя"

ecb.in.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости