ГоловнаЦеркви містаЦерква «Нове життя»

Церква «Нове життя»

Церква «Нове життя»

Координати:

Зібрання: вул. Благовісна 213. Другий поверх, ліве крило.
Неділя 10:00, 12:00, 14:00 – загальні служіння
Сайт: http://newlife.ck.ua/

facebook

Ютуб-канал

Подбірка новин з життя церкви

Пастор Сергій Кравченко

Сторінка пастора у Фейсбук

НАША IСТОРIЯ

Церква «Нове життя» почалася з музики. Саме вона у 1999-му зібрала у Черкаському музичному училищі п’ятьох віруючих студентів: зі Сміли, Золотоноші, Переяслава, Черкас. Молоді люди шукали християнсього спілкування не лише в неділю, а й серед тижня. І ці пошуки привели їх до Черкаського осередку ССХ (Спілки студентів-християн). Малі групи збиралися раз на тиждень, тож юні християни залюбки їх відвідували і росли духовно.

Але одного дня лідер тогочасної групи Анатолій Лихолай постановив: «Прийшов час працювати над створенням власної групи». Це надихнуло Ліну Устенко та Віктора Барабаша на духовний подвиг – вони організували групу з вивчення Божого Слова, а через рік одружилися. То був 2001-й. Віднині трудились як подружжя. Із п’ятьох відвідувачів зібрання виросло до двох з половиною десятків, і студенти-християни вже не поміщалися в однокімнатній квартирі. Послужити приміщенням запропонував Біблійний інститут.

Більша територія – грандіозніші плани.Група почала проводити євангелізційні заходи: «Фотошоп», «Знайди скарб», різноманітні спортивні та інтелектуальні ігри, які збирали до ста учасників. Одним із масових проектів став «Молодіжний християнський клуб», що вимагав від віруючих ще більшої відповідальності, оскільки проводили його щотижня і на високому рівні. Це випрацювало у них дух коман ди. А молодь, яка приходила на креативні клубні вечори, пізнавала Господа, приймала Його у своє серце…

Постало питання: у яку церкву їх приводити? В одну із уже існуючих, чи організувати власні служіння силами знайомої їм команди? Молились, просили Бога про керівництво. І Він дозволив збиратися двічі в тиждень: четвер – клуб, неділя – богослужіння.Перше провели на Різдво – 7 січня 2004-го року. З цього почався період випробувань: Бог перевіряв, чи готова команда бути міцною і однодушною. Старші служителі хвилювалися, чи зможе молодь нести такий тяжкий хрест, і не в усьому підтримували їх. А в офісі БІ на той час заходилися робити ремонт, і три літніх місяці команда збиралася просто неба: у парках, скверах, на березі річки…

Але це не зламало віруючих. Їхнім девізом на той час був: «Втриматися у човні будьщо!!!». Господь потурбувався про малу отару: подарував гітариста, аби могли не лише серцем, а й вустами славити Його Ім’я. На «вуличні» зібрання приходили невіруючі: підлітки, молодь. Це надихало служителів. І вони впевненіше трималися один одного і Бога.

За рік служіння стабілізувалися. З осені 204-го вони проходили в приміщенні БІ. А допомагав молоді в цей час пастор Михайло Любота. Восени 2005-го на пасторське служіння з руськополянської церкви прийшов Сергій Кравченко. У липні 2006-го його рукопоклали. В той же час церкву зареєстрували офіційно з назвою «Нове життя». А через місяць відбулося перше водне хрещення.

Молоді люди уже як церква продовжили проводити літні молодіжні табори, звіщаючи таким чином про Христа підліткам і студентам. Але вони бажали розширити служіння і працювати ще й з дітьми. Тож Бог послав «Новому життю» в поміч сестринську церкву з Мінесоти. І влітку 2008-го пройшов перший спільний «Табір пригод».

Динаміки в розвиток церкви внесло об’єднання з командою лідерів, організованою Русланом Хлопуком на початку 2009-го. Як наслідок в кінці року церква переселилася в нове приміщення. 

↓ Комментарии посетителей (4)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Сергій
18.11.2017
Рік вже у цій церкві і дуже подобається !
Юлия
29.01.2017
Сейчас в церкви 3 воскресных собрания. Прихожан около 300 и более 120 членов. Слава Богу!
Андрій Провозюк
24.03.2013
Цікава історія
Жанна
18.09.2011
Пожалуйста поддержите в молитве и помолитесь за спасение и освобождение от наркомании моего сына Диму.Я верующая и мой сын покаялся в церкве в 2008году.Вся слава нашему Господу,для которого нет ничего невозможного!!!
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости