ГлавнаяНовости в ЧеркассахПолітична боротьба навколо відставки Сергія Одарича не оминула й церкву "Блага Вість"

Політична боротьба навколо відставки Сергія Одарича не оминула й церкву "Блага Вість"

24.04.2013

"У церкві "Блага Вість" вільні демократи налаштовують черкащан проти "відступників". "Вільні демократи вже пішли по церквах — роблять ставку на протестантів"... Такими заголовками рясніли ряд черкаських та загальноукраїнських ЗМІ.

Приводом для такої реакції стала публікація Сергієм Гладких (членом церкви "Блага Вість" і депутатом міськради від партії "Вільних демократів") в мережі Facebook звіту про його обговорення політичної ситуації в місті на зустрічі Ассоціації християнських церков Черкас і Черкаської області:

«Вільні демократи» продовжують серію зустрічей із жителями Черкас. Сьогодні три такі зустрічі провів і я. Перша з них відбулась у конференц-залі церкви «Блага вість». Тут зібрались близько 30 представників Асоціації Християнських церков Черкас та області. Окрім робочих питань, обговорювали й ситуацію в місті. Присутніх цікавило не лише поточне життя, а й те, що відбувається зараз в раді та мерії міста. Я пояснив, що у зв’язку із ситуацією що склалась, лікарі «швидкої допомоги» не зможуть вчасно отримати зарплатню, неможливо буде проводити роботи по встановленню вікон у школах і дитячих садках, зупиниться ямковий ремонт доріг тощо. Людей відерто обурює така ситуація. Вони не розуміють, як з високих владних кабінетів можуть управляти народними обранцями, людьми, які мають працювати на благо нашого міста.

Як відомо, пастор церкви "Блага Вість", Юрій Бієвець, теж не цурається політики. Він є депутатом черкаської обласної ради і членом партії Регіонів.

Можна дискутувати стосовно участі церкви і священнослужителів у політиці і політичній боротьбі, але, схоже, ця тема викликає неабиякий резонанс в суспільстві та ЗМІ.

↓ Комментарии посетителей (2)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

1.10.2013
а вот мне как то лучше бы каждый занимался своим делом
25.09.2013
молодцом пусть несут изменение в народ они хорошо это делают ... показу ют пример! и несут пример как нужно служить народу...
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости