ГлавнаяНовости в ЧеркассахВізит Деббі Саттон до церкви «Слово віри»

Візит Деббі Саттон до церкви «Слово віри»

3.06.2012

Фонд «Марсель» створений з метою підтримки і піклування про людей похилого віку в Україні. Деббі Саттон приїхала цього річ у нашу державу щоб перевірити роботу фонду, безпосередньо познайомитися з людьми, які отримують від нього допомогу, а також, щоб заохотити усіх небайдужих до співпраці.

Вона вкрай стурбована високою смертністю нашого населення, важкими умовами проживання пенсіонерів у селах. Саме тому працівники фонду намагаються не лише матеріально, а й морально підтримувати бабусь і дідусів, розповідати їм про спасіння і надію, яку дарує Ісус Христос.

20 травня 2012 року Деббі відвідала служіння клубу «Домашний очаг», вислухала розповіді з життя присутніх на зустрічі. Люди ділилися своїми бідами і сподіваннями. Напередодні вона зустрічалася з інвалідами в лікарні, провідала жінок, які не в змозі самостійно пересуватися. Разом з Галиною Лихограй (лідером служіння «Домашний очаг») обговорювалися напрямки подальшої співпраці. Пріоритетним завданням на цей рік є пошук нових шляхів і можливостей для духовної та душевної підтримки людей похилого віку: організація свят, проведення днів народжень, молитов. Важливо, щоб вони відчули, що про них дбають, що вони не самотні, що Господь хоче бачити їх щасливими.

Наталка Грачова

slovoveri.org

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости