ГлавнаяНовости в ЧеркассахВ Черкасах протестантські церкви пройшли маршем на честь Пасхи

В Черкасах протестантські церкви пройшли маршем на честь Пасхи

5.05.2021

2 травня, в Черкасах протестантські церкви провели Пасхальну ходу. В заході взяли участь парафіяни 14 церков міста Черкас, а також віруючі смілянської церкви «Воскресіння». Організатор ходи — ГО «Рух Реформації» за підтримки протестантських церков міста. Частина колони йшла від площі 700-річчя, частина від перехрестя вулиці Степана Бандери та бульвару Тараса Шевченка. Християни зібралися на площі Богдана Хмельницького та разом направилися до Соборної площі. По дорозі вони вітали містян з великим святом воскресіння Христового, проголошуючи «Христос воскрес! – Воістину воскрес!»

«Ми християни – це одна родина,одне ціле, ми віримо в одного Бога, незважаючи на те, що належимо до різних церков. Це той час коли ми повинні об’єднатися і бути прикладом для жителів міста. Ісус прийшов на цю землю і постраждав заради кожного. І це вершина Божої любові», - поділилася учасниця ходи Охріменко Віта.

На Соборній площі священнослужителі молилися за мир в Україні,за благополуччя та розквіт Черкас, за здоров’я жителів нашого міста. За словами організаторів, учасники ходи мали на меті прославити Ісуса Христа й проголосити, що Він воскрес. «Для мене Пасха - це насамперед Ісус Христос. Його воскресіння це реальна подія, котра змінила хід історії. Це - життя людства, яке ділиться на «до» та «після» воскресіння Христового. Це доказ Божої любові до людства звершену у смерті й воскресінні. І я вірю, що наше завдання, як віруючих нагадувати іншим про важливість та суть цієї події», - наголосив представник Черкаської Обласної Ради Християнських Церков, голова ГО «Рух Реформації» Валерій Бєляєв.

Захід відбувається в Черкасах 16 років поспіль. За словами організатора Максима Сагайдака, вперше подібна хода відбулася 2005 року. Тоді це була аматорська ідея в реалізації якої брали участь 7 протестантських церков міста. «За цей час кількість церков, які беруть участь збільшилася вдвічі. Нас об'єднує одна мета - привітати жителів Черкас зі святом Пасхи. А ще сприяти тому, щоб єдність церков була більш наглядною і християни більш активніше комунікували між собою, щоб прославляти Бога», – зазначає Максим Сагайдак.

R500_Cherkasy

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости