ГлавнаяНовости в ЧеркассахБог — за щасливий шлюб!

Бог — за щасливий шлюб!

8.11.2011

Якими мають бути стосунки хлопця та дівчини до одруження? Як правильно виховувати дітей? Як має себе поводити заміжня жінка? Що робити парам, у стосунках яких настала криза? Та що таке справжнє сімейне щастя? Ці запитання сьогодні цікавлять більшість християн. Щоб допомогти людям знайти правильні відповіді на основі Біблії, до Черкас приїхала команда викладачів із Мінесоти. Спільно з місцевими служителями, брати з США протягом трьох днів проводили конференцію «Шлюб і родинне життя».

На конференцію з’їхалося близько 300 осіб з Черкас та найближчих райцентрів. Лариса Науменко - одна з них. Вона - мама восьми дівчаток,і доньок їй доводиться виховувати самотужки. Жінка зізналася, що життя її склалося б інакше, якби вона раніше знала про місце та роль жінки у родині. Вона вже сім років не живе зі своїм алкозалежним чоловіком. Каже, тричі з ним «розходилася і сходилася», хоча членом церкви є вже 20 літ. Також у неї проблеми і з дітьми. Говорить, не завжди їх правильно виховувала. На семінарі «батьківство» Лариса списала цілого зошита. Вона переконана: ті істини, які почула тут, обов’язково використає на практиці, і життя її налагодиться.

Конференції за участі пастора із Мінесоти Річа Шонерта в Україні відбуваються 19 років. Ідея проведення таких заходів, за словами відповідального за організацію конференції в Україні – пастора Віктора Дєєва, виникла ще в 1993 році. Тоді перед українськими пресвітерами постало питання щодо глибшого вивчення важливих для церковних лідерів тем. І Річ Шонерт, служитель зі США, виявив бажання проводити в нашій державі конференції – він залучив до співпраці християн-однодумців і з того часу щороку наші лідери мають де вдосконалюватися в знаннях Слова Божого і головне – вчаться вивчене використовувати практично...

Віктор Дєєв закцентував увагу на важливості цьогорічної теми, адже питання, які було порушено на конференції, цікавлять багатьох вірян. «В церквах багато людей зі світу, які не знають, як правильно будувати сім’ю. А матеріал, який викладено на заході – корисний і легкий для сприйняття» - пояснив організатор.

Голова Черкаського обласного об'єднання ВСО ЄХБ Василь Олійник зазначив, що різнотематичні конференції на Черкащині відбуваються майже щомісяця. Проте, тема «Подружнє життя» частіше оминається, ніж розкривається. Обласний пресвітер вважає це недоліком. Він наголошує: актуальність заходу вимірюється кількістю запитань. А цього року запитань було - як ніколи! Після до конференції до пастора підходили християни з проханням – допомогти в їхніх проблемах. Під час лекцій вони зрозуміли, що в їхньому подружньому житті не все гаразд і запитували, як виправити ситуацію.

Конференція «Шлюб і родинне життя» особлива ще й тим, що вона актуальна для людей різного віку. Молода дівчина Лілія Юрик каже:

- Дуже сподобалися лекції. Я зрозуміла, що вже зараз мені потрібно готуватися до подружнього життя. І не варто перекладати увагу на пошук майбутнього чоловіка, потрібно в усьому довіряти Богу. Якщо Божа воля буде на те, щоб я залишиласяя самотньою, потрібно продовжувати молитися Йому і в усьому слухатися».

Для 84-річного Олександра Ященка лекції також були цікавими. Тепер він має бажання поділитися набутими знаннями зі своєю церквою. Зокрема, тим, що діти мають жити у послуху і слухняності перед батьками. Дідусь зауважив: «Конференція об’єднала молодих і старших людей, всіх підкріпила Святим Духом».

- Теми для конференції обирали українці, а наша команда їх узгоджувала, - повідомив викладач драми Дейл Рот, - цього року служителі відчули, що саме такі питання: про вірність, шлюб, побачення та батьківство - варто порушити на лекціях».

А Річ Шонерт зауважив, що цьогорічна тема конференції прийшла до нього з розмов людей.

- Я спілкувався з жінками й чоловіками, які мали проблеми у сім’ї і не розуміли своєї ролі. Тож я запросив до служіння психологів і професорів богослів’я, які вчили християн застосовувати Біблійні принципи на практиці.

Високу духовну «підкованість» викладачів відзначив і Віктор Дєєв:

- Не можна оминути те, що всі викладачі є практиками. Вони були пасторами у своїх церквах по 25-30 років. Ці люди не переказували те, що прочитали у книжках, вони ділилися пережитим» – наголосив Віктор Дєєв.

Конференцію на цю ж тему пастор Шонерт зі своєю командою провів у західній частині Черкащини - у Лисянці, де ще 150 делегатів змогли почути про плати Бога стосовно шлюбу кожного.

Текст і фото - Євгенія Чернова

Більше світлин ТУТ

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости