ГлавнаяНовости в ЧеркассахАнглійська за 10 днів — легко!

Англійська за 10 днів — легко!

15.07.2011

Вчи англійську з американцями — таку назву мали курси англійської мови, що більше тижня тривали в 1-й Баптистській церкві Черкас. Двадцять американців-християн з міста Далас навчали півтисячі громадян правильно говорити міжнародною мовою та знайомили учасників заходу з Господніми премудростями.

Відвідати мовні курси та вдосконалити свої знання з англійської мали змогу всі охочі віком від 16 років. Заповнив анкету, пройшов співбесіду — і ти в списках учасників. Людей, згідно рівня їхнього володіння іноземною, поділили на групи по 10 осіб. Заняття проходили в 4 етапи, починаючи з 10-ї ранку і закінчуючи дев’ятою годиною вечора. Це давало змогу вчителям знайти до всіх індивідуальний підхід та приділити кожному студенту увагу.

Неформальна дружня обстановка, ілюстративний матеріал, ігрова форма заняття допомагали краще краще запам’ятовувати та сприймати нові слова.

— Мені дуже сподобалися курси, за ці дні я навчився ставити запитання англійською мовою, тож тепер і в Америку можна їхати, — поділився своїми враженнями 18-тирічний Анатолій.

А в перервах між уроками студенти вивчали англійською християнські пісні та слухали проповіді Майкла Готта — керівника проекту. Останній не закликав людей змінити свою віру чи ходити в баптистську церкву, він намагався розповісти про Божу любов і про те, якp отримати вічне життя.

— Я слухала все, що розповідав Майкл, але я православна, тому свою віру змінювати не збираюся, — говорить школярка Лєра.

Але коли останнього табірного дня Майкл Готт закликав бажаючих примиритися з Господом — піднятися і повторити за ним молитву покаяння: «Дорогий Боже, я хочу, щоб ти увійшов у моє життя і змінив мене», майже всі студенти встали і зі сльозами на очах молилися.

Після закінчення курсів їхня учасники отримали посвідчення, Євангелії та диски із американськими піснями.

Такі ж заняття християни-американці на чолі з Майклом Готтом проводять в Житомирі, Вінниці, Одесі, Києві, Луцьку. Викладачі-волонтери вже відвідали Кубу, Марокко, окремі африканські країни, але більшість курсів відбулися у країнах Східної Європи — Росії, Білорусі, Румунії, Польщі, Молдові. Ця динамічна програма навчання англійської мови проводиться на пожертвування християн, які хочуть допомогти молоді вдосконалити знання з англійської мови та засвідчити їм про Ісуса Христа.

Євгенія Чернова

Джерело: christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости