ГлавнаяНовости в ЧеркассахМолодь Черкащини обрала найкраще – поклоніння Богу!

Молодь Черкащини обрала найкраще – поклоніння Богу!

9.09.2011

На Черкащині, в селі Бузівка Жашківського району, відбувся дводенний молодіжний християнський фестиваль «Обери найкраще». Щодня майже 700 молодих людей зі всієї області слухали слово Боже та прославляли Господа разом з українськими та закордонними гуртами.

Організатори цього заходу – обласний молодіжний лідер Дмитро Кротик разом зі своєю командою – поставили перед собою кілька завдань: по перше, нагадати хлопцям та дівчатам, які вже слідують за Христом, що найкраще в цьому житті – поклонятися живому Богу, і по-друге, показати нехристиянській молоді, що в їхньому житті є інший шлях – шлях спасіння.

Ці істини до гостей масштабного фесту доніс проповідник Станіслав Грунтковський. Він зауважив, що Бог на рахунок кожного з нас поклав тисячі бонусних хвилин життя, і запитав, а на що ми їх витрачаємо. Спікер навів у приклад одного з біблійних героїв – Закхея, який в пошуках Христа не побоявся людського осуду виліз на дерево, оскільки пошук Ісуса і поклоніння Йому вважав за найважливішу річ в житті.

По тому перед молоддю виступали християнські гурти: «Пірс» з Одеси, «Благодать» з Вінниці, «Сіон» з с. Бузівка та молдавська група «Набат».

Насамкінець був заклик до покаяння. Але в нетрадиційній формі. Присутнім запропонували зробити це на своїх місцях, а по завершенню заходу тих, хто примирився з Богом, закликали взяти комплект літератури: Біблію, посібник по допомозі в молитві, інформаційні бюлетні. Всього за два дні було взято близько 25-ти таких комплектів, - повідомив Дмитро Кротик. Отже, можна вважати, що саме стільки людей прийняли того часу рішення жити в поклонінні Творцеві і Спасителю.

Обласний молодіжний лідер оцінює цей фестиваль як позитивний досвід в житті християнської Черащини. Оскільки він послужив для підняття авторитету серед нехристиян та об’єднав віруючих. У підготовці до фесту було зроблено чимало підготовчої роботи: створено зовнішню рекламу, роздано сотні бюлетенів, а чого варто було зібрати учасників!... В усьому відчували руку Божу. І навіть влада села пішла назустріч – надала в користування сільський будинок культури за помірною ціною.

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

24.07.2013
красиво це все.
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости