ГлавнаяЦеркви городаЦерковь «Дом Евангелия»

Церковь «Дом Евангелия»

Церковь ЕХБ с широко развитым молодёжным служением
Действующие служения:
Музыкальное , Молодежное , Воскресная школа
Библиотека , Странноприимство , Используют компьютеры

Пастырь: Курат Вадим Альбертович
Богослужения: ул. Горького, 60, г.Черкассы
Расписание: вскр. 10:00, 17:00; срд. 18:00

т. 421000

Сайт: http://povnahata.com/news.php

Історія церкви:

Усе починалося з проголошення в Україні свободи слова…

У місті Черкаси почали утворюватися нові церкви. Віруючі поступово починали почувати себе зручніше і дихати стало вільніше – відкривалися нові церкви, все більше і більше людей почало відвідувати церкви міста. Після довгого духовного застою, люди потягнулися до Бога. Першою Баптистською церквою Черкас стала церква, розташована на вулиці Лісова просіка. З ростом чисельності відвідувачів церкви, виникла потреба в створенні нових церков. Двох служителів цієї церкви – Олексія Шолько і Вадима Курата – благословили на це служіння. Ними була створена мала група, яку спочатку відвідувало близько 15 чоловік. Група незабаром переросла в справжню церкву, церкву «Будинок Євангелія». Згодом кількість відвідувачів нової церкви почало зростати. Зал, наданий в оренду рафінадним заводом, був досить некомфортабельний – узимку не було опалення, улітку було занадто душно. Бували випадки, що приходилося збиратися і проводити служіння просто під відкритим небом. Незабаром церква стала орендувати приміщення в «Будинку Вчителя».

Але в 2001 році Господь зробив воістину величезний подарунок нашої церкви – ми змогли придбати будинок! Горького 60, недобудована їдальня заводу ТЕМП здавалася просто сущою руїною, але усе-таки свєю… Повільно, але впевнено будинок «Будинку Євангелія» здобував форми. Поступово облаштовувалися приміщення, приводився в порядок двір. Разом з цим церква розвивалася і духовно: відродилося молодіжне служіння, недільні богослужіння якісно покращилися, церква почала відвідувати безліч людей різного віку.

Молодь церкви

Музичний гурт  The Skyrats

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Жанна
18.09.2011
Пожалуйста поддержите в молитве и помолитесь за спасение и освобождение от наркомании моего сына Диму.Я верующая и мой сын покаялся в церкве в 2008году.Вся слава нашему Господу,для которого нет ничего невозможного!!!
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости