ГлавнаяНовости в ЧеркассахМіжконфесійна хода за збереження сімейних цінностей

Міжконфесійна хода за збереження сімейних цінностей

14.05.2018

13 травня черкащани виступили за збереження традиційних сімейних цінностей, пройшовши центральною вулицею міста в організованій Міжконфесіональній ході. В акції взяли участь близько 1000 учасників, серед яких були представники християнських церков міста та ВО "Свобода".

Учасниця ходи, черкащанка Юлія Іванченко, не підтримує нав’язані Європою нові моделі родини, в якій батьки можуть бути однієї статі. В одностатевих шлюбах – найбільша загроза для наших дітей, – переконана учасниця ходи.

"Нас виховували мама і тато, а не мама і мама чи тато і тато. Я за нормальну сім’ю", – каже жінка.
Багатодітна родина Спільніченків із Черкас також прийшла висловити своє "за" традиційним сімейним цінностям. Олександр Спільніченко каже, що підтримує модель родини, даної Богом у Біблії.
"Сім’я має бути тільки такою, якою створив її Бог, бо інакше родина приречена на вимирання, – розповідає учасник ходи. – Я хочу, щоб у моїх доньок були чоловіки, а в синів – дружини. Тільки так".

Організатор акції – Рух Реформації в Черкаській області. Його координатор Валерій Бєляєв, виступаючи на Соборній площі і проголошуючи загальну молитву за збереження сім`ї відповідно до біблійних істин, додав, що мирною акцією черкащани висловили свою тверду позицію за сім’ю, де тато – чоловік , а мама – жінка.

"Незважаючи на складні погодні умови, сильний вітер і дощ ми все-таки згуртувалися і хода відбулася. Нас усіх об’єднало спільне бажання відстояти традиційні сімейні цінності, попри нав’язувані Європою одностатеві шлюби. Учасники ходи – це представники різних деномінацій та конфесій, але всі вони сьогодні на центральній площі міста зібралися для того, щоб засвідчити свою тверду позицію щодо збереження сім`ї відповідно до божого задуму, – наголосив Валерій Бєляєв. – Ми не виступаємо проти когось, а лише відстоюємо своє переконання".

У промові перед учасниками ходи взяв участь заступник міського голови Ігор Волошин і наголосив на тому, що місто підтримує подібні заходи і теж виступає за традиційну сім’ю.
"Черкаська міська рада підтримує традиційний шлюб, адже в Святому писанні написано, що Господь підтримує союз, створений чоловіком та дружиною, а не інакше, – додав Ігор Волошин. – Чим більше буде подібних заходів, тим більш успішною буде Україна і весь християнський світ".
У заході взяли участь представники 19 євангельських церков, а також греко-католики, римо-католики та православні київського патріархату.

vikka.ua

Ще фото та відео

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости