ГлавнаяНовости в ЧеркассахНовий зір – у подарунок

Новий зір – у подарунок

21.09.2011

У Черкасах протягом тижня працюють американські офтальмологи. Їхня мета – безкоштовно перевірити зір жителів області, підібрати їм окуляри, більше того – за кілька тижнів надіслати їх в подарунок. Таким чином окулісти з-за кордону служать Богові. Вони - християни, і переконані: любов до ближніх має бути практичною.

Прийом ведуть Картер Мьорфі та Ендрю Уільямс. Асистує – дружина Картера - Глорія. Вони – волонтери християнського об’єднання sequence 03«Турбота про зір від серця», що співпрацює з організатором заходу в Україні - благодійною організацією «Від серця до серця». В такому складі вже побували у Білій Церкві, Гостомелі. Після Черкас поїдуть до Бучі та Києва. У їх планах на цей рік – оглянути більше дев’ятисот громадян.

Картер Мьорфі говорить:

- Моя дружина і я приїжджаємо в Україну більше 10-ти років. Це вже 15-й візит. Ми це робимо тому, що відчуваємо: Бог закликає нас допомагати українцям. Коли ми приїхали вперше, то виявили, що багато людей потребують окулярів, але самі не можуть їх придбати. Ми вважаємо, що через це прославляємо Бога.

Для ефективнішої роботи діагностичне обладнання привезли з собою. Кілька хвилин - і вони точно знають наскільки добре бачить людина. Попри те, що прийом відбувається за попереднім записом, в коридорі людно. Черкасці приходять не скільки перевірити зір, як поставити точний діагноз і, sequence 05зрештою, безкоштовно отримати окуляри. Людмила Дружиніна – в їх числі. Жінка приїхала із Золотоноші. Вона говорить:

- - Без нормальних лінз – ніяк не обійтися, вони ж коштують понад триста гривень. Зараз дуже важко матеріально. Сама перевірка в лікаря і покупка дуже дорога. А в мене гроші – тільки по догляду за мамою - 144 гривні, і ті три місяці вже не платили.

Таких пацієнтів тут більшість. Третина людей – інваліди, ще стільки ж – з малозабезпечених родин. За тиждень у Черкасах заплановано оглянути близько чотирьохсот осіб, хоча охочих – говорять організатори – більше тисячі. Тож безкоштовні окуляри, - кажуть, - для них - безцінний подарунок. А втім, лінзи й оправиsequence 04 мають ціну. Загальний кошторис цьогорічного проекту в Україні – 13 тисяч доларів США. Саме на таку суму на заводі в місті Ізюм на Харкіщині буде закуплено необхідну кількість приладів для кращого бачення. І вже по тому християни з помісних церков рознесуть їх людям.sequence 07

Цей благодійний проект на меті й духовне підґрунтя. Коли віруючі люди понесуть громадянам такі необхідні для них окуляри, вони зможуть також поспілкуватися з ними про Господа, шлях спасіння та можливість прийняття Бога в серце. Звісно, якщо ті матимуть бажання.

Лідія Меланіч

Відео можна переглянути тут 

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу