ГлавнаяНовости в ЧеркассахБільше тисячі маленьких черкасців познайомилися із новонародженим Ісусом

Більше тисячі маленьких черкасців познайомилися із новонародженим Ісусом

3.02.2012

Море вражень, позитивні емоції, нові знання та подарунки отримали більше тисячі дітей 28 та 29 січня у Першій баптистській церкві Черкас. Маленькі черкасці мали змогу переглянути Різдвяну постанову «Він прийшов Незнайомцем» за участі християн із обласного центру та м. Вишневе.

«Прийшов до Своїх…»

Як діти, так і дорослі захоплено спостерігали за царем Олександром I, який вирішив перевдягтися жебраком і відвідати своїх кріпаків. Цар хотів подивитися, як вони живуть, але ніхто його не впізнав. Його штовхали, проганяли і вкрали гаманця. На ночівлю його не хотів прийняти ніхто, окрім бідняка Івана. За вечерею Олександр Iрозповів Іванові, його вагітній дружині та шістьом діткам про народження Ісуса Христа. Про те, що Він «прийшов до Своїх і Свої не впізнали» .

А вночі у родині народився хлопчик, якого Іван назвав у честь прибульця – Олександром. Цар у жебрацькому вбранні поблагословив дитя і вирушив до палацу… І через 2 роки вирішив відвідати родину доброго Івана. Та цього разу не як жебрак, а як цар. До приїзду Олександра I всі кріпаки готувалися: метушилися, прибирали в оселях, сперечалися, до кого їде цар. Як же вони здивувалися, коли правитель зайшов у будинок не пана, вояка чи купця, а бідняка Івана.

«В нашому житті необхідно робити добро усім. А ще дуже важливо знати особисто Царя неба і землі, Який незабаром прийде до Своїх», – підсумував дійство Михайло Вишемірський. По закінченню вистави кожен маленький глядач обміняв своє запрошення на подарунок.

До служіння – всі разом!

Ідея проведення грандіозної постанови виникла ще п’ять років тому в служителів церкви м. Вишневе. Вперше дійство відвідали більше семисот осіб.

Актори вирішили не зупинятися на початому і щороку на Різдво радують глядачів новими дійствами.

У Черкасах таку виставу діти побачили вперше. Проте, за словами акторів, не востаннє. Цікаво, що у драмі взяло участь вісімдесят осіб.

«Ми запрошували до театрального служіння переважно сім’ї і людей, які не несуть в церкві ніякого служіння» – повідомила відповідальна за дитяче служіння Інна Гурєєва. Вона повідомила, що актори в постановці різного віку: найстаршому близько 60, а найменшому, який грав Ісуса, ще й двох рочків немає. До виступу на сцені актори готувалися із вересня: шили костюми, записували слова, вчили тексти.

«Я із чоловіком у виставі беру участь вже 2 роки. Не сказала б, що витрачаю багато часу. Ми це робимо для Господа. Під час репетицій всі вісімдесят акторів стали як одна сім’я», – розповідає Лариса Коляда, яка грала добру жінку Анісію Єгорівну.

За словами відповідальної за дитяче служіння Інни Гурєєвої, постановка – це чудовий спосіб засвідчити про Бога підростаючому поколінню та привід познайомитися з дитячими соціальними службами. На виставу запросили не тільки малечу, яка відвідує церкву та християнський клуб «Авана», а й сиріт, дітей із неблагополучних сімей та з обмеженими фізичними можливостями. Кожному роздали запрошення з анкетою, де малеча, за бажанням, могла написати своє ім’я, вік та адресу. Таким чином організатори вистави в майбутньому зможуть підтримувати зв’язок із юними глядачами, зокрема, запрошувати їх до християнських клубів.

Текст і фото – Євгенії Чернової

christterritory.ck.ua 

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости