ГлавнаяНовости в ЧеркассахЗа Україну – без сиріт!

За Україну – без сиріт!

8.11.2011

Церква «Нове життя» долучилася до загальноукраїнської молитви за дітей-сиріт. Звернення до Бога було здійснено 6 листопада під час недільного богослужіння.

День молитви за сиріт — це ініціатива Альянсу «Україна без сиріт», всеукраїнського руху християн, церков та організацій, які працюють в єдності, маючи одну спільну мету: охопити всіх дітей-сиріт справжньою християнською турботою, дати можливість кожній дитині зростати в люблячій сім’ї та попередити сирітство в Україні. У своєму зверненні до релігійних громад Альянс зауважив, що в Україні та Росії проживає більше 220 тисяч дітей-сиріт, які перебувають в складних життєвих обставинах і є в національних базах даних для усиновлення.

30 тисяч живе в українських інтернатах, більшість з них — підлітки та діти з особливими потребами. Ще 250 тисяч дітей зазнають насильства та експлуатації і можуть потрапити на вулицю або до інтернату. За даними видання «Комсомольська правда», сьогодні в Україні близько 136 тисяч дітей виховуються в 60 тисячах неблагополучних сімей. Кожна десята дитина — безпритульна. Кожен другий безпритульний регулярно вживає алкоголь і наркотики. Багато бездомних дітей заробляють на життя крадіжками, розбоєм і проституцією.

Тож день молитви було започатковано, щоб нагадати християнам — Бог закликає людей проявляти любов до кожної дитини.
Тож у першу неділю листопада Церкви по всій Україні приділяють особливу увагу дітям, які залишилися без піклування батьків, зокрема, просять для них Господнього заступництва.

Церква «Нове життя» долучилася до цієї акції. Відрадно, що в нашій спільноті є також сім’я-усиновитель.

Нове життя

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости