ГлавнаяНовости в ЧеркассахЧеркаська церква «Дім Євангелія» зібрала для лікування поранених військових більше 6 тисяч грн

Черкаська церква «Дім Євангелія» зібрала для лікування поранених військових більше 6 тисяч грн

16.08.2014

9 серпня на території церкви «Дім Євангелія» у м. Черкаси відбувся благодійний розпродаж речей, кошти від якого були передані на потреби пораненим українським солдатам. Протягом двох тижнів прихожани цієї церкви приносили книги, дитячі іграшки, прикраси ручної роботи, посуд, взуття, одяг та багато іншого. Організатори акції сортували все це та оцінювали. А в день самого розпродажу висталили на імпровізовані вітрини. Також християни принесли домашню випічку, яку черкащани швиденько розкупили.

Християни переконані: в час, коли в Україні гинуть і отримують поранення люди, вони не можуть лишатися осторонь цих проблем. Бо Господь закликав любити ближніх. А найкращий вияв любові - це допомога.

Охочих щось придбати й таким чином допомогти пораненим хлопцям було багато. Біля церкви зупинялися автівки й навіть маршрутка – люди зголосилися пожертвувати гроші українським солдатам. Речей було на стільки багато, що довелося продовжувати розпродаж і наступного дня, у неділю. Загалом було зібрано більше 6000 гривень. Всі кошти вже передано до Центрального Воєнного госпіталю у Києві через волонтерів з церкви «Преображення», які регулярно відвідують поранених хлопців і знають їхні потреби.

Ольга Курат 

ecb.in.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости