ГлавнаяНовости в ЧеркассахВчимося слухати серцем

Вчимося слухати серцем

11.04.2011

У Черкасах навчали благовістити дітям

У церкві «Голгофа», що в Черкасах відбулась конференція служіння ВЄ (Вість Євангелія) - дітям . 33 вірних Христових з обласного центру та Черкаського району вчилися нести Благу звістку від серця до серця найменшеньким.

- Наша мета - передати досвід, як доступно пояснити Євангеліє малечі, привести її до спасаючої віри в Ісуса Христа і, зрештою, навчити дітей благовістити іншим, - розповіла координатор дитячого ВЄ в центральному та східному регіонах України Галина Касак. За її словами, кожен християнин має бути свідком Ісуса Христа, як то написано в Діях Святих апостолів 1:8. А краще всього підготовка відбувається на практиці - як підтверджує 2Тим. 2:2, – відзначила сестра.

Учасникам конференції спікери пояснили, що особливістю програми, за якою можна дітлахів знайомити з Ісусом, є те, що вивчення проходить за допомогою інтерактивних методів. Власне, максимально задіюються всі органи чуття людини. Сценки, поробки-нагадайки, наочні приклади, пісні – усе це сприяє доброму засвоєнню біблійних істин. В ході уроків організатори заходу довели це на практиці.

«Той, хто почує серцем, а не тільки вухами, виконає Боже повеління, - зауважила Надія Грищук. Тож сестри, які проводили семінар, закликали присутніх «слухати» Господа серцем.

Тепер у тих, хто пройшов курс ВЄ, попереду атестація практичного досвіду, після якої можна отримати сертифікат викладача.

Лариса Дорошенко

 

Джерело: Нове життя  http://newlife.ck.ua/

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости