ГлавнаяНовости в ЧеркассахДобру новину для найменшеньких звістили драбівчани

Добру новину для найменшеньких звістили драбівчани

13.09.2011

Влітку 2011-го року в церкві ЄХБ смт Драбів відбулося 2 «Табори пригод» для дітей та молоді. Це була особлива подія як для української команди, так і для християн з сестринської церкви Вілмора (США). Господь в цей час дав можливість проявити Його любов та розповісти біблійні історії 150 дітлахам.

Протягом п’яти днів драбівська малеча слухала цікаві історії з життя Ісуса Христа, які «транслював» канал «Добра новина для світу». Табір проходив у вигляді телепрограми. Організатори – в ролі ведучих, дикторів, акторів, діти – глядачі.

Побачене на імпровізованому телемайданчику, хлопчики та дівчатка могли обговорити під час занять в малих групах, там же вони зрозуміли, що Євангеліє – це те, що Бог бажає, аби знав кожен, та дізналися, як розповідати Благу Звістку іншим людям.

Особливо захоплюючими були для малечі спортивні ігри, їм навіть дощ не міг завадити!

Але в найбільш теплій та дружній обстановці пройшов вечірній молодіжний табір, учасниками якого стало майже 60 підлітків. Навіть коли програма закінчувалася, ніхто не поспішав додому…

Літо закінчилося. І хоча про табори залишилися тільки пам’ятні фото і приємні спогади, діти та молодь не сумують. Адже двері недільної школи та молодіжних зібрань у драбівській церкві ЄХБ відчинені протягом усього року. При бажанні, тут завжди можна зустрітися з друзями та більше дізнатися про Творця світу й Спасителя людства.

Валентина Ничипоренко

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости