ГлавнаяНовости в ЧеркассахВчимося свідчити дітям!

Вчимося свідчити дітям!

1.02.2012

27 січня у черкаській церкві ЄХБ «Голгофа» відбувся обласний 2-х денний семінар «Вість Євангелія». 20 служителів, які зібралися з різних куточків Черкащини, разом вчилися доносити до найменшеньких Слово Боже.

Валерій Бєляєв, відповідальний за служіння ВЄ в Україні, побажав учасникам озброїтися принципами благовістя, аби доступною дітям мовою доносити вістку про спасіння, та благословив на навчання.

«Приємно коли горить свічка» – сказала, звертаючись до учасників, координатор дитячого служіння ВЄ Галина Касак. – Але горить вона, віддаючи себе. Палаючи свічкою віри, ми повинні віддавати себе, аби, використовуючи сучасні підходи до сучасних дітей, з малого навчити їх благовістити».

Черкаські служителі Світлана Спільніченко, Марина Овод, Марина Трегуб та Валентина Полупанова, що теж були спікерами на семінарі, на прикладах інтерактивних методів ділилися досвідом навчання. Сценки, пісні, наочність, саморобки сприяли доброму засвоєнню біблійних істин.

Закріпити знання учасникам надали змогу в дитячому клубі «Авана», де учасники семінару розповіли дітям Євангеліє та повідомили про спасаючу віру в Ісуса Христа.

Цей семінар — тільки початок навчання. Отримати сертифікати стажери зможуть лише після того, як пройдуть практику.

Текст і фото — Світлана Кравченко

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости