ГлавнаяНовости в ЧеркассахУ церкві «Слово віри» відбулося нагородження випускників курсу «Основи батьківства»

У церкві «Слово віри» відбулося нагородження випускників курсу «Основи батьківства»

17.02.2012

Ви не знаєте як відновити стосунки з власним батьком? Ви втрачаєте авторитет перед дружиною та рідними дітьми? Ви хочете бути повноправним лідером в родині, але не розумієте, з чого розпочати? Тоді справжньою знахідкою для вас стане служіння «Основи батьківства»!

28 січня 2012 року у церкві «Слово віри» відбулося урочисте нагородження випускників курсу «Основи батьківства». Аналогічне служіння вже проходило у м.Сміла та в м.Золотоноша Черкаської області. Його мета – спорядити чоловіків усім, що невдовзі допоможе їм стати хорошим батьком у власній родині.

Учні отримують посібники, виконують практичні завдання, згодом діляться тими методами і способами якими вони досягли результату. Перші 3 уроки спрямовані на те, щоб налагодити дружні відносини з рідним батьком, зателефонувати, прийти в гості, поговорити віч-на-віч. Решта часу увагу звертають на побудову якісних щирих взаємин з дітьми. Траплялося, що батько вперше в житті сходив з донькою у парк, вперше поговорив з сином про його майбутнє, вклав його спати, вперше влаштував родинний день на вихідних.

Лідер служіння Дмитро Хіманін розповідає, що саме діти найшвидше починають відчувати позитивні зрушення від курсу «Основи батьківства». Бувають і складні моменти, коли швидких результатів зразу не досягнути. Наприклад, коли діти дорослі, живуть далеко, у них своє життя. Батьки розуміють, що зроблено чимало помилок, але вони шукають вихід, виправляються, дотримуються порад, які дає Слово Боже.

Дмитра служіння надихає, адже через нього він примирився з власним батьком, приділяє необхідну увагу дружині, сину, донечці. «Мені здається, - каже він, - коли батьки покажуть гарний приклад своїм дітям, то наступне покоління передасть у спадок позитивний досвід. Здорова родина – це запорука щасливого суспільства».

Наталка Грачова

slovoveri.org

Фото випуску 2011 року:

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости