ГлавнаяАрхивСправжнє кохання чекає – вирішила молодь Жашківщини

Справжнє кохання чекає – вирішила молодь Жашківщини

Що таке кохання? Якими мають бути стосунки до шлюбу? Як готуватися до одруження і вберегти святість? На ці питання молодь Жашківщини вже знайшла відповіді. Нещодавно у помісній церкві районного центру відбулася міні-конференція на тему «Справжнє кохання чекає».

 

Основні тези спілкування були такі: кожна людина - це творіння Боже і Господь наділив її усім найпрекраснішим. Лише Отець Небеснийz_9349ab11 може навчити кохати так, щоб берегти святість перед Ним, а стосунки між молодими людьми при цьому могли приносити радість і Йому, і їм.

Питання, на які шукали відповідь молоді християни звучали так:

- Що таке дошлюбні відносини ?

- Що таке побачення?

- Які фізіологічні відмінності між чоловіком та жінкою?

- Що таке шлюб та як до нього готуватися?

z_9472ce60Фахівці у ці справі – християни, які вже мають родини і з власного досвіду знають про всі спокуси, допомогли юнакам та дівчатам відшукати правильні відповіді у Біблії.

Відкривав зустріч молодіжний лідер помісної церкви Жашкова Паляруш Дмитро. Увівши присутніх в курс теми, він запросивz_b9f76914 до слова молодіжного пастора церкви «Тиха пристань» м.Черкаси Олександра Маламужа. Останній навів багато прикладів із життя біблійних героїв та власного досвіду і довів – Бог хоче, щоб молодь до шлюбу залишалася у святості і чистоті, а також – справжнє кохання чекає.

 Доповнила ліричний настрій учасників заходу молодь із церкви «Тиха пристань», яка славила Творця прекрасною музикою. Вона ж поділилася зі слухачами свідченнями, що навіть через відносини хлопця й дівчини Бог змінює спосіб життя та життєві принципи і цінності.z_b5a2e22ez_600dcd16

         За інформацією Марини Кулик

http://christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости