ГлавнаяАрхивВідповідь геїв на гей-протест

Відповідь геїв на гей-протест

Відповідь геїв на гей-протест

Акцію «Любов проти гомосексуалізму» геї вважають замовною

Юлія ФОМІЧОВА
Yulcha3193@rambler.ru
097-647-93-27

Проти пропаганди нетрадиційної орієнтації у рамках всеукраїнської акції протестували представники громадських організацій у Черкасах. Їм не до вподоби створення Ради лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей, а тому вони вимагали її розформування.

Минулого тижня представники фітнес-клубу «Fit Cirves» та благодійного фонду «Сила доброти» зібралися на площі 700-річчя, щоб заявити свій протест пропаганді гомосексуалізму. Вони парами чоловік-жінка з кульками у формі сердечок утворили велике серце, виступаючи таким чином за традиційну сім'ю.
– Це тільки початок: надалі акції, які пропагуватимуть здорові, повноцінні стосунки, будуть ще масштабнішими, – переконана менеджер фітнес-клубу Катерина Гладких.

Усього за годину її однодумці зібрали 250 підписів проти ради гомосексуалістів, до якої входить і очільник черкаської ГО «Гей-альянс» Олександр Чернявський. Він стверджує, що через подібні акції народ агресивно ставиться до гомосексуалістів.
– Кожен має право виступати за свої ідеали, однак вимоги учасників цієї акції обмежують законні конституційні права людини. Рада гомосексуалістів та лесбіянок покликана виступати не проти когось, а за конкретну групу населення, – обурюється уповноважений представник Ради лесбіянок, геїв, бісексуалів і трансгендерних людей України в Черкаській області Олександр Чернявський.

– Вони звинувачують нас у пропаганді гомосексуалізму, однак ніхто ж нікого за вуха не тягне, у нас вільна країна. Ми ж не хочемо повертатись у кам'яний вік, де людям було заборонено бути собою? Я обурений цією акцію і звертатимуся до правоохоронних органів із проханням розібратися, хто фінансує організації, які налаштовують людей проти нас.

Джерело: Вечірні Черкаси

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости