ГлавнаяНовости в ЧеркассахГей-протест у Черкасах

Гей-протест у Черкасах

21.05.2011

20 травня 2011 року на площі 700-річчя черкащани збирали  підписи під зверненням до Президента України з проханням скасувати реєстрацію організації  "Рада лесбійок, геїв, бісексуалів та транссексуалів" , а також ввести кримінальну відповідальність за пропаганду гомосесуалізму та узаконення одностатевих шлюбів. Організатором акції виступив  Всеукраїнський громадський рух "Сила доброти".

Переважну більшість учасників гей-протесту складала молодь. Вона скандувала гасла:  «Ні одностатевим батькам», «Ми за повноцінну родину», «Любов проти гомосексуалізму»… Жителям міста роздавали листівки, які містили інформацію про те, чому гомосексуалізм є хворобою, що закінчується СНІДом і самотністю.

«Я 12 років живу з чоловіком, виховую дітей і не бачу в цьому нічого поганого» ,- висловився гей, який прийшов на гей-протест. Він закликав толерантно ставитися до подібних явищ і не засуджувати цей спосіб життя.

20.05.2011

М.Черкаси

Наталка Грачова

Свій протест учасники акції виразили у флешмобі - кілька пар (хлопець та дівчина) з повітряними кульками в руках разом сформували серце. Одночасно - виголошували: "Ми проти одностатевих шлюбів, ми проти гомосекуалізму, ми за нормальні родини і віримо, що ви теж!"

 

Про наміри організаторів свідчили і вивішений плакат - "Чоловік + жінка = здорова сім’я".

Як пояснила журналістам юна учасниця заходу Людмила Веретільник, нормальні діти можуть виховуватися лише в нормальній родині, де є тато і мама, а не два тата і дві мами.

Помічник пастора церкви "Блага Вість" Надія Рибченко - такої ж думки. Вона переконана: одностатевої любові не буває - геями не народжуються, ними стають. А це - гріх перед Богом. То чому ж від цього повині стражадати діти, які можуть опинитися в гомосім’ях. Якими вони виростуть? - запитує жінка.
А Катерина Гладких - виконавчий директор фітнес-клубу "Fit curves" пояснила, що гомосексуальні стосунки ще й здоров’ю шкодять. А тому майже всі працівники цього клубу - проти гомодиктатури і за здоровий спосіб життя.

 

На площі 700-річчя був розміщений намет, упродовж години збиралися підписи під зверненням до Президента України Віктора Януковича та прем’єр-міністра Миколи Азарова з проханням скасувати реєстрацію громадської організації "Рада ЛГБТ (лесбійок, геїв, бісексуалів і транссексуалів)", а також ввести кримінальну відповідальність за пропаганду гомосексуалізму та узаконення одностатевих шлюбів. Більшість черкасців тут же ставили свої підписи в графі проти. Також учасники акції поширювали серед перехожих листівки з інформацією про справжню суть одностатевих стосунків.

 

За словами організаторів, ця акція всеукраїнська, і нині в нашій державі майже 70 тисяч громадян висловилися проти гомодиктатури. Черкасах підписи в графі "проти" поки що поставило трохи більше троьх сотень осіб.

Інформ відділ Черкаського ООЦ ВСО ЄХБ

Нове життя

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

ё
3.06.2011
ъх
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости