ГлавнаяНовости в ЧеркассахCемінар-презентація «Свідкуй сміливо»

Cемінар-презентація «Свідкуй сміливо»

28.03.2011

Мільйони людей відвідують церкву, але коли їх запитати: якщоваше життя раптово обірветься, ви будете з Богом? —більшість із них відповість — «ні». І це, безсумнівно, велика проблема сучасного християнства. Значнакількість людей хоча й вірить, що проводитиме вічність разом із Богом, і готова поділитися цією радісною звісткою з іншими, але…не знає з якого боку підступитися до нелегкоїсправи, в той же час відчуваючи провину за власну бездіяльність.

Розв’язати цю дилему в 60-х роках минулого століття взявся доктор богослів’я Джеймс Кеннеді, який розробив і випробував унікальну методику особистого благовістя.З часом її було вдосконалено й протягом кількох десятиліть міжнародна місія«Від серця до серця» навчає людей у різних країнах світу як ділитися звісткою про спасіння з іншими. Сьогодні християнський рух «Свідкуй сміливо» охоплює близько 180 країн світу, до числа яких входить і Україна. Останнім час він набув поширення й у нас на Черкащині.

Так нещодавно семінар-презентація «Свідкуй сміливо» відбулася в обласному центрі, в Першій баптистській церкві. Під час цього семінару принципами благовістя з братами та сестрами Черкас поділився координатор місії «Від серця до серця» в Білорусі, Молдові та Україні Олександр Орищин.

Свій виступ він розпочав зі спростування загальноприйнятої думки, що займатися євангелізацією й приводити людей до церкви — місія пасторів.

- Відповідальність за благовістя лежить на кожному пересічному членові церкви. Завдання ж пасторів — підготувати й надихнути їх, — пояснив Олександр Орищин. — Підготовка ж найкраще всього здійснюється на практиці.

Надалі спікер детально виклав п’ять головних засад нової методики, використовуючи в якості наочності… пальці на руці.

- Але чого саме християни мають навчати людей? Звісно, Євангелія, яке просте, як 5 пальців руки, —пояснив координатор місії. —Великий палець – то Небеса Небес, Вічне життя, яке Бог приготував для нас. Вказівний – нагадує про людину, яка згрішила й була позбавлена Божої слави. Середній- вказує на самого Творця, який усе передбачив і призначив шлях спасіння для людства. Безіменний палець – то Ісус, який прийшов на землю, аби постраждати за кожного і безкоштовно подарувати людям вічне життя з Господом.І мізинець – то наша віра, якої треба бодай гірчичне зерня, аби прийняти Христову жертву як безцінний дар.

А ось враженнями від того, як нова методика діє на практиці, з присутніми поділився член нашої церкви «Нове життя» Андрій Руденко. Ще на початку цього року, разом з іншим братом із «Нового життя», Романом Личманом, він брав участь у кількаденному семінарі-тренінгу, організованому в Черкасах місією «Від серця до серця».

- Цей метод навчає, як простими словами донести до співрозмовника істину про Христа. Перша людина, якій мені довелося свідчити, використовуючи його, це мама моєї дружини. На той момент вона перебувала далеко від мене, за 60 кілометрів. Ми розмовляли по телефону, а в мене на колінах лежав конспект «Від серця до серця», — розповів Андрій. — Протягом двох з половиною годин я благовістив їй Євангеліє. Результатом цієї розмови стало бажання мами, щоб у них вдома збиралася група з вивчення Біблії.

Ми намагаємося розвинути це служіння і в нашій церкві, — продовжив він. — Поки що наша група невелика, але ми віримо, що згодом до неї приєднається більшість.

Джерело: Нове життя

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости