ГлавнаяНовости в ЧеркассахПершій баптистській церкві 110 років!

Першій баптистській церкві 110 років!

28.11.2015

Саме 110 років днями відсвяткувала Перша баптистська церква Черкас. З нагоди ювілею відбулося святкове служіння, на яке зібралися не лише члени Церкви, а й старійшини, які стояли біля її витоків. Словом цього дня поділилися голова Всеукраїнського об’єднання церков ЄХБ Валерій Антонюк, заступник голови Всеукраїнського об’єднання церков ЄХБ Василь Олійник та черкаський обласний пресвітер Василь Фурта.

З кафедри також звучали спогади старших братів про минуле Церкви. Зокрема Андрій Простибоженко, який більше 20 років несе служіння в селі, пригадав про те, як за радянських часів хор Першої баптистської виступав на благодійному концерті у Черкаському обласному драмтеатрі. Заспівавши «Оду Богу» перед атеїстичною публікою, наші брати та сестри вразили всіх присутніх майстерністю виконання. Господа прославляли настільки переконливо, каже, що головний режисер навіть заборонив виступати хору драматичного театру, щоб не зганьбитися перед глядачами.

Про відкриття нинішнього приміщення Першої баптистської церкви я подав оголошення в радіокомітет, щоб по радіо повідомили черкащанам про нашу церкву. Слава Богу, тоді Дім молитви був повністю заповненим, і на дворі ще близько 2000 душ слухало Слово Боже, – пригадує Андрій Хомич.
Першими спогадами про Церкву поділився і брат Валерій Біляєв. Коли був маленьким, розповідає, то з батьками відвідував церкву, яка тоді розташовувалася на вул. Василини. Каже, що пам’ятає кожен Жигулик і Москвич, на яких брати разом із сестрами приїздили на служіння. Брат Віктор Кусюмов поділився історією про момент вибору назви церкви. Каже, що тоді було престижно вибирати церкві назву. Каже, що брати одноголосно вирішили, що Церква буде Першою. І справді, з 1905 року по 90-ті рр. наша церква була єдиною церквою ЄХБ у Черкасах.

Пастор Першої баптистської церкви Черкас Володимир Кузін розповів свою історію знайомства з церквою. Каже, що після тривалих вмовлянь батьків все-таки відвідав церкву і залишився тут донині.

На той час мені здавалося, що в цю церкву ходять лише старенькі люди. Але потрапивши в церкву, на власні очі переконався, що її відвідує і багато молоді. Я відчув любов Господню до себе через тих людей і зрозумів, що вже нікуди звідти не дінусь, – додає Володимир Кузін.

dommolitvy.com

Праздничное Богослужение:

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости