ГлавнаяНовости в ЧеркассахСила Духу в дії

Сила Духу в дії

2.09.2011

Черкаська обласна благодійна організація інвалідів "Сила Духу" провела євангелізаційний табір для людей з обмеженими фізичними можливостями. 60 осіб з Черкащини та Кіровоградської області протягм 5 днів мали змогу відпочити на березі Дніпра та більше дізнатися про Творця неба і землі.

Ідея табору — від Обласної благодійної організації "Сила Духу", фінанси — від Черкаського ООЦ ВСО ЄХБ та місії "Надійся тепер".Учасниками заходу стали родини, в яких є діти-інваліди з Кіровоградщини, а також Кам’янського, Смілянського районів Черкащини і власне Черкас. Місцем кемпінгу було обрано відпочинкову зону поблизу села Чеховка. Проживали люди в наметах та легких фанерових будиночках, виготовлених спеціально для цього табору.

Протягом тижня і батьки й діти мали змогу відчути любов і піклування. Щодня були оздоровчі купання у Дніпрових водах, свіже повітря, каша, зварена на багатті, а головне — християнське спілкування. Учасники євангелізаційного заходу більше дізналися про Христа, причастилися до Слова Божого. А після табору, що є великим благословінням, щотижня 6-7 осіб стали приходити на недільні богослужіння, — поділився радістю організатор дійства Валерій Петроченко.

Він відзначив: при підготовці табору найболючішим питанням було перевезення на місце відпочинку людей з обмеженими фізичними можливостями. Нагадав: члени благодійної організації моялться про автобус, і тут же відзначив: можливо, скоро ця проблема буле вирішена. Допомогти з коштами для транспорту пообіцяли представники Місії "Надійся тепер" з острова Джерсі, які приїздили в перший день табору, а також ООЦ ВСО ЄХБ.

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Максим Смела
20.01.2014
Хороший лагерь жалко прошлым летом неполучилось быть там всем Благословений!
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости