ГлавнаяНовости в ЧеркассахСпектакль — мюзикл «Лот № 13 або сон у Різдвяну ніч»

Спектакль — мюзикл «Лот № 13 або сон у Різдвяну ніч»

10.01.2012

8 лютого 2012 року на сцені церкви «Слово віри» відбулася прем’єра спектаклю-мюзиклу «Лот №13 або сон у Різдвяну ніч». Він був особливим не тільки за рахунок декорацій та акторської гри, а й мав несподіваний сюжет і своєрідну побудову. Театральні постановки доповнювалися короткими яскравими відеороликами.

Музиканти гурту «Невод» наживо виконували музичні композиції. Вистава також супроводжувалася авторськими піснями Віталія Кірси.

Усе має свою ціну. Життя людини теж. Скільки воно коштує? Яка його ціна? Відповідь на це запитання глядачі отримали у кінці спектаклю. Вони побували на аукціоні, де предметом розіграшу стало не що інше як людське життя.

Відгуки глядачів:

У першу чергу я переживала за гру акторів. Оскільки декілька років тому я також брала участь у театральному служінні, для мене було важливо, щоб мої друзі зробили все від них залежне під час спектаклю. Так і сталося! Було реально круто! Ілюзія повністю мала вигляд реальності. Емоції переповнюють, аж мурашки по тілу бігли під час деяких епізодів. (Марина)

Спектакль змусив людей подивитися на себе і свої вчинки з боку. На вулиці такого не побачиш, бо звикаєш до багатьох речей. На стільки реалістично все відбувалося! Актори, неначе грали самих себе. Кожен передав свого персонажа чуттєво, по-справжньому. Запам’яталися і пісні гурту «Невод» . Звучали сильно і стильно! (В’ячеслав)

Наталка Грачова

9.01.2012р.

Відео спектакля

Більше фото

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Андрей
10.01.2012
Суппер
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости