ГлавнаяНовости в ЧеркассахВкладай у дітей сьогодні!

Вкладай у дітей сьогодні!

13.09.2011

Молоді християни з Жашкова потягом літа провели три табори для найменшеньких. «Діти – це наше теперішнє!» - переконані хлопці та дівчата. Тож, озброївшись Словом Божим та любов’ю, вони свідчили про Господа ділахам свого міста, а також сіл Сабадаш та Охматів.

«Ми вважаємо, - розмірковує молодь, - що саме зараз потрібно будувати наше майбутнє, і саме зараз потрібно вкладати в діток усе те добре, що лишилось на цій землі. Адже сучасний світ багато чого пропонує: посиденьки з ріднею та друзями замінили соціальні мережі, мирні дитячі ігри – жорстокі та кровопролитні комп’ютерні ігри, фільми та мультики, які ще 10 років тому навчали добра , щедрості та мудрості, нині вчать дурити, пограбувати і навіть вбивати. Світ наповнився жорстокістю, яку, як губки, вбирають діти.

То яким же буде майбутнє, якщо теперішнє не втішає? - запитують вони і додають: Тому-то нам не байдужа доля діток, які живуть у цьому світі і все це зло сприймають за норму.»

Головною ідеєю літнього проекту була - донести до кожної дитини, що вона особлива, що Творець Всесвіту кожну людину наділив особливими дарами й талантами. Молодь переконувала малечу: їй потрібно довіряти Богу та бути в Ньому впевненим, адже Він в добрих справах завжди допомагає.

Також протягом табірної зміни учасники проекту засвоїли урок, що для досягнення результату у будь-якій справі, потрібно докладати чимало зусиль, і що ліпше трудитися командою. Діти засвоїли, що вони щодня у команді: у школі чи то в дома в сім’ї – це ніби єдина команда, в якій вони відіграють свою важливу Богом задуману роль.

Кожного дня малеча прибігала до табору в очікуванні нових пригод та вражень,і команда їх не підводила: протягом дня з ними співали, грали в різноманітні спортивні ігри,і вирізали, клеїли, пригощали смачненьким і дарували подаруночки… Додому маленькі учасники табору поверталися із радісними обличчями та палаючими оченятами.

Організатори табору говорить: « Ми дякуємо Богу за таку чудову нагоду провести цей табір для діток, які готові приймати добро і любов. Ми раді що змогли приділити їм увагу, якої малечі часто не вистачає в родинах, та посіяти в їхні серця зерно Божої любові.»

Молодь церкви №2 м. Жашків.

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости