ГлавнаяАрхивКурс на зміцнення сім'ї взяла церква «Нове життя»

Курс на зміцнення сім'ї взяла церква «Нове життя»

Курс на зміцнення сім'ї взяла церква «Нове життя»

У церкві «Нове життя» м. Черкаси стартували сімейні вечори. Аж до нового року щотижня в неділю о 18.00 в будинку побуту «Славутич» збираються чоловіки зі своїми дружинами, аби краще пізнавати одне одного, вчитися слухати й чути свою другу половинку та разом зростати духовно. На вечірні посиденьки за чашкою чаю приходять як християни, так і люди, які в Бога не вірять, утім бажають покращити стосунки в родині.

За статистикою, Україна є абсолютним лідером в Європі за кількістю розлучень. Про це, за підсумками 2010-го року сповістила громадськість австрійська газета Die Presse. На її шпальтах було розміщено окремі дані по країнах: так, в Австрії того року розлучилися майже 19 тисяч пар. В середньому вони були у шлюбі 10,1 рік. Майже кожен дев'ятий шлюб було розірвано після срібного весілля (25 років), а 12 пар зважилися на розлучення після 50 років спільного життя. А в Україні – пише видання - на 1000 жителів припадає 5,3 розлучення.

І це при тому, що 2010-й рік відзначився рекордно малою кількістю розлучень в нашій державі. Про це повідомив на початку 2011-го Міністр юстиції Олександр Лавринович. За його словами, вцілому розрив шлюбу минулого року зареєстрували 126 тисяч пар, що майже на 14% менше, ніж у 2009 році, і майже на 25% менше, ніж у 2008 році.
Цифри не втішають.

За Україною по кількості подружніх пар, що розпалися, слідує Росія - там на 1000 жителів припадає 5 розлучень. Менше всіх весільні обітниці порушуються у Боснії і Герцеговині, Македонії та Чорногорії, а також в Італії (0,90 розлучень на 1000 мешканців). Автор статті Ірена Цех зауажує, що чим більше "релігійною" є країна, тим менше в ній подружніх розривів ( на Мальті розлучення взагалі заборонені). Прослідковується ця тенденція і в регіонах України. Найкраще співвідношення кількості укладених до кількості розірваних шлюбів традиційно фіксується в Закарпатській області, де люди відзначаються особливою побожністю.

Там у 2010 році на кожне розлучення припало чотири шлюби. Високе співвідношення кількості весіль до розривів було зафіксоване у Рівненській, Волинській та Львівській, областях - 3,5 до 1 відповідно. У Тернопільській та Івано-Франківській областях – одне розлучення на кожні 3 шлюби. У решті регіонів (в тому числі й на Черкащині) одне розлучення у 2010 році припадало в середньому на кожні два шлюби.

Психологи пояснють ці негативні тенденції тим, що люди одружуються, будучи не готовими іти на поступки, засліплені своїм егоїзмом.. В той час, сім’я – це місце, де заради миру і благополуччя потрібно вчитися слухати і чути одне одного, миритися з недоліками своєї половинки і вміти підкреслити достоїнства, в щасті і в горі підтримувати одне одного. ..

Сімейні вечори в церкві «Нове життя» започатковані для того, щоб хоч якоюсь мірою допомогти парам знайти щастя удвох. Протягом наступних чотирьох місяців одружені люди зможуть дізнатися, як зробити свій шлюб ідеальним. Цікаво, що вечори проходять в невимушеній обстановці, за чашкою чаю. На цей захід може прийти будь-хто, але перевага в спілкуванні дістанеться, звісно ж, одруженим.

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости