ГлавнаяНовости в ЧеркассахДень інвалідів в церкві "Слово Віри"

День інвалідів в церкві "Слово Віри"

4.12.2011

Ініціаторами зустрічі були служителі церкви «Слово віри», депутат Черкаської міської ради Кучер Петро Семенович та голова Комітету самоорганізації населення мікрорайону «Привокзальний» Кусенко Надія Степанівна. «Люди з обмеженими можливостями. Так називають нас, — розповідала Галина Лихограй. — Я теж є інвалідом другої групи і на 80% непрацездатна.

І я знаю, що таке, коли до тебе ставляться як до немічної, ні на що не здатної людини.
Добре, що український уряд задекларував такий день. Сьогодні маємо нагоду зібратися і згадати з повагою про всіх тих, хто теж трудився, працював і жив задля щасливого майбутнього нашої держави».

У теперішній час в Україні проживає понад 2,7 мільйонів інвалідів (в тому числі понад 165 тисяч дітей). З них працює лише 600 тисяч, що є недостатнім рівнем працевлаштування інвалідів порівняно з іншими країнами.

Петро Кучер висловив свої думки з цього приводу:«В першу чергу хочу сказати, що цей день не є святом.

Ми зібралися тут, щоб сказати кожному з вас: «Ви — гордість нашої країни. Ви віддавали свої сили, працю задня розвитку держави, задля майбутнього наших дітей». Хочеться нести вам радість, дати захист, допомогти. Я радий, що можу розповісти про позитивні зрушення в місті. Ми працюємо, щоб ніхто не почувався забутим чи полишеним наодинці зі своїми проблемами».

Зі словами вдячності звернулася до аудиторії Надія Кусенко: «Тут зібралися і учителі, і лікарі, і керівники. Ми пам’ятаємо про вас. Час важкий, але так нам випало жити. Будемо мужніми. Залишимо все погане позаду і творімо добро, щоб на нас рівнялися. Бажаю, щоб здоров’я ваше не погіршувалося, щоб ви залишалися фундаментом розбудови нашої країни».

Музичний колектив «Мелодії серця» порадував гостей щирими піснями. На запрошених чекали також конкурси, подарунки і смачні страви. Спілкування було невимушеним і легким. Звучали авторські вірші, під деякі пісні можна було потанцювати. Коли лунали відомі слова «Росте черешня в мами на городі..» у багатьох на очі наверталися сльози. Можливо, згадували своїх матерів, а , може, і власне материнство. Проте найголовнішим було те, що ця зустріч — не буде останньою. Усіх присутніх запрошено до клубу «Домашний очаг».

Він проходить щовівторка і щоп’ятниці о 14:00 за адресою м. Черкаси, вул.Хоменка14/2. В клубі започатковано такі гуртки як: кулінарія, фітнес, салон краси, орігамі, вишивка, квілінг — і це не повний арсенал всього, що чекатиме на всіх бажаючих.

Наталка Грачова

Прес-центр церкви «Слово віри»

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Антон
14.12.2011
Молодці
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости