ГлавнаяНовости в ЧеркассахУ с. Бузівка (Жашківський район) зустрілися християни, молодість яких припала на радянські часи

У с. Бузівка (Жашківський район) зустрілися християни, молодість яких припала на радянські часи

13.03.2012

Під гаслом «Авен-Езер» (до цього місця нам допоміг Бог) пройшла зустріч християн, які 20-30 років тому, будучи юними, разом служили Богу. Брати та сестри ділилися спогадами, підбадьорювали один одного та раділи з Божих благословінь, які Господь через їхню працю послав на церкви.

На свято спогадів брати та сестри приїхали з різних районів Черкащини та областей України. У 70-80-х їм було по 20, вони разом служили Богу і молилися за світле майбутнє. У боротьбі за християнські цінності вони втрачали здоров’я, а окремі їхні друзі – навіть життя. Адже їхні молоді роки прийшлися на часи радянської атеїстичної ідеології. Тож для сучасної молоді ці християни є гарним прикладом міцних стосунків з Господом.

Про це нагадав своїм «однополчанам» пастор Бузівської церкви Леонід Кротик. Він поділився з братами-сестрами віршами з Біблії та власними роздумами з приводу вірності і єдності у служінні та братерства. Звертаючись до учасників свята, він зауважив, що нині завдання їхнього покоління християн - зберегти в пам’яті всі благословіння, які мали й мають від Господа, та передати їх нащадкам.

І присутні на спогади не поскупилися – розповіли чимало цікавих історій 30-тирічної давнини: як таємно хрестилися та, попри заборону влади, організовували недільні богослужіння. А підтверджували ці слова старі світлини, на яких багато хто впізнав себе молодим…

Не відбулося б цього свята і без музики. Прославити Господа гостям допомогли бузівський церковний духовий оркестр та хор. Також участь в служінні взяв молодіжний гурт 80-х “Контакт”, який за часів комуністичної пропаганди був Божим світочем для своїх ровесників. Нині в Бузівці традиції попередників продовжують сучасні молодіжні гурти - “Сіон” і ”Крила віри”.

По тому голова Черкаського обласного об’єднання ООЦ ЄХБ Василь Олійник побажав присутнім всіляких благ від Бога, висловив надію, що подібні зустрічі стануть для церков традицією та поблагословив поважну молодь 80-х на духовні подвиги.

Завершилося свято спільним обідом. Після чого всі натхненні та підбадьорені роз’їхались по своїх церквах, несучи братські вітання.

Інформаційний відділ Бузівської церкви

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости