ГлавнаяНовости в ЧеркассахМолодіжна конференція ЕХБ в с. Руська Поляна

Молодіжна конференція ЕХБ в с. Руська Поляна

27.03.2012

Чи хочемо ми сьогодні більше читати Біблію аніж вчора? Як ми боремося зі своїм «Голіафом»? Як бути благословенним сьогодні? Чи можна мати дошлюбні інтимні стосунки? Над такими питаннями роздумувало майже 200 молодих християн з Черкас, Сміли, Корсунь-Шевченківського, Ватутіного та сіл Руська Поляна, Думанці, Хутори 24 березня. Вони приїхали на молодіжну регіональну конференцію до Руської Поляни у пошуках відповіді на складні, але актуальні для них питання. Допомогли розібратися юнакам та дівчатам християни зі стажем пастори - Михайло Кузін, Сергій Кравченко, Олег Панасенко та інші.

За словами Владислава Фартушного, для конференції брати з регіонального комітету ЄХБ обирали ті теми для обговорення, які нині для молоді найбільш актуальні. Так Дмитро Кротик, молодіжний лідер ЄХБ Черкаської області, акцентував увагу хлопців та дівчат на баченні молодіжного комітету: «Духовно зростаюча активна молодь в служінні наших церков».

- Коли більше читаєш, молишся, практикуєш християнські принципи у житті, тоді духовно зростаєш, – зауважив Дмитро. – Якщо ти сьогодні Біблію читаєш менше, ніж вчора – це вже проблема. Вся молодь – активна, але досить часто її активність спрямована не туди. Важливо, щоб хлопці та дівчата були активними в служінні, а не деінде.

Про те, як бути благословенним у сучасному світі, учасникам конференції розповів Олег Панасенко, регіональний молодіжний лідер Черкаського району. Молодь занотовувавала до своїх конспектів практичні кроки до благословіння, які спікер знайшов в історії про Йосипа. По-перше, це – слухняність, адже Бог благословляє тільки тих, хто Його слухає. По-друге, це – довіра: Йосипа продали в рабство, потім ув’язнили, але він сподівався і продовжував бути вірним Богу. І по-третє, це - страх Господній: важливо боятися робити гріх.

- Я не люблю їсти молочні продукти, і ніхто не примусить мене цього робити. Я буду їсти хліб і воду, але не молочну кашу. Так само і з гріхом: якщо ми його не любимо – ми не повинні грішити, – закінчив свій спітч Олег Панасенко.

- Інтернет… З одного боку – це чудова і корисна річ, з іншого– непотрібна і навіть шкідлива, яка вводить людину у гріх, – розпочав свою тему Михайло Кузін, відповідальний за молодіжне служіння 1 Баптистської церкви. Він просвітив молодь щодо пастки соціальних мереж: 1) Подвійне життя («Вконтакті» ми показуємо один характер, а насправді – ми зовсім інші); 2) Повна відсутність емоцій (ми відсилаємо знайомим веселі смайлики, а насправді плачемо, або навпаки); 3) Викривлення багатьох понять, одним із яких є «дружба» (у нас близько тисячі друзів, яких ми насправді не знаємо і які не проявлять до нас вірність, жертовність і не підтримають у важку хвилину чи мить радості).

- Гріх – це як Голіаф: паскудить ім’я Бога, атакує нас. І нам потрібно боротися проти нього, щоб він не стояв і не насміхався з християн, які більше часу проводять у мережі, аніж за читанням Біблії, - зауважив Михайло Кузін.

Особливо цікавою для молоді виявилася тема «Час обійматися і час ухилятися від обіймів», яку представив Сергій Кравченко, пастор церки «Нове Життя» м. Черкаси. Його розповідь стосувалася питання правильних стосунків хлопців і дівчат до одруження. Спікер продемонстрував аудиторії білу троянду.

– Хто хоче отримати собі таку красу? – запитав він. Всі присутні підняли руки. Далі пастор Сергій став недбало відривати з квітки пелюстку за пелюсткою доти, доки не залишився один стовбур.

– А тепер хто хоче квітку? – у відповідь почувся тільки сміх. – Неодружені хлопець і дівчина – це як квітка. І чим більше в них було дошлюбих інтимних стосунків, тим гіршою така квітка стає, - підсумував спікер. По тому він розповів про складноші, які чекають людей у подружньому житті, якщо вони мали «помилки молодості». Серед них - невпевненість у чоловіку (дружині), проблеми в інтимному житті тощо.

- Якщо склеїти два аркуші паперу, а потім їх розірвати, чи матимуть вони первіснисний вигляд? – запитав молодь Сергій Кравченко. І розповів, у чому полягає воля Божа під час вибору своєї другої половинки: по-перше, не слід вступати в шлюб із нехристиянином; по-друге, люди повинні бути (подібними) – казка про свинопаса і принцесу в реальному житті не завжди спрацьовує; по-третє, одружуватися варто виключно через кохання; і наостанок –обов’язково дочекатися свого часу.

- Хлопці, даруйте дівчатам радість: запрошуйте їх заміж, – такою оптимістичною фразою завершив свою доповідь Сергій.

Під час конференції молодь не лише слухала досвідчених спікерів, але й мала прославляла Бога піснями та спілкувалася за чашкою чаю.

- Подібні зустрічі згуртовують молодь, адже люди мають змогу знайомитися один з одним, допомагати зростати духовно. А це в наш час особливо важливо, - переконаний Сергій Кравченко.

Текст і фото - Євгенія Чернова

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (2)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

9.04.2012
мені сподобалась конференція
наташа .
7.04.2012
це дуже класна и повчальна молодижна оповидь.
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости