ГлавнаяНовости в ЧеркассахВ сімейному служінні церкви "Слово віри" — випускний!

В сімейному служінні церкви "Слово віри" — випускний!

17.02.2012

Дмитро і Лілія Хіманіни більше десяти років підряд проводять курси навчання для сімейних пар. Вони зізнаються, що не були ідеальною парою, коли починали це служіння в Черкасах. Не дивлячись на те, що обоє відвідували церкву, часто сварилися, думали, що не створені один для одного, планували розлучитися. Руки опускалися, здавалося, виходу немає. В суперечках завжди було так: Ліля права і Дмитро правий. Досягнути згоди здавалося не можливо.

В 1999 році подружжя поїхали у Київ на курси «Супружество на всю жизнь», де чітко усвідомили, що розлучення – поганий спосіб вирішення проблем. Вони навчилися розв’язувати конфлікти, опиратися на поради, які пропонує Біблія, досягати затишку і гармонії в родині. Відтоді у шлюбі почувають себе коханими та щасливими.

Випускний цього року святкували 5 сімейних пар. Навчання складалося з 13 занять, спрямованих на зміцнення, зцілення і відновлення стосунків. «Траплялися групи, на яких ми часто плакали, - розповідали Дмитро і Лілія, - а цього разу довелося багато сміятися».

Пастор Віктор Пухлій пройшов курс «СВЖ» двічі. Коли дружина Людмила запросила його на заняття, він здивувався і запитав: «Невже у нас є проблеми?». Як виявилося потім, їм було над чим працювати, було що виправляти і за було за що поборотися. «Для нас це були 13 тижнів корисної практики і позитивних зрушень», - розповіло подружжя.

Задум Бога, щоб сім’я була як одна плоть, без гріха. Сатана постійно забирає чоловіка у дружини і дружину у чоловіка. Якщо чоловік на риболовлі, в гаражі, в Інтернеті - він тікає від проблем, руйнує домашнє вогнище. Коли дружина на перший план висуває стосунки з подругами, кар’єру, походи в магазин і салони краси – вона не приділяє уваги коханому, викрадає його час.

Здається, немає спілкування, то немає і проблем. Особливо боляче після виходу на пенсію. Багато вільного часу, вони живуть в одній квартирі, а поговорити немає про що. Різні телевізори, різні кімнати, різні захоплення.
Люди витрачають чимало зусиль в навчальних закладах, щоб влаштуватися на роботу, мати там успіх. Працюють старанно, щоб стати
високооплачуваним робітником.

Проте мало хто додає стільки ж зусиль, щоб бути успішним у своїх сімейних стосунках, у відносинах з дітьми. У Бога є план для шлюбу в Його Слові – Біблії. Ним ніколи не планувалося, щоб родина створювалася навмання, хаотично. Він дав конкретні настанови, виконуючи які, шлюб перетворюється на джерело життя і радості.

Січень, 2012р. Наталка Грачова

slovoveri.org

↓ Комментарии посетителей (0)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости