ГлавнаяНовости в ЧеркассахХристияни вміють не лише працювати, але й відпочивати

Християни вміють не лише працювати, але й відпочивати

5.05.2012

Руськополянська та черкаська молодь Першотравень відзначали разом. Хлопці й дівчата мали змогу не лише ближче познайомитися, але й посмакувати лісовою кашею. Святкування не зіпсували навіть комарі, яких цього дня було дуже багато.

Олена Озеран у Руській Поляні вперше. Дівчина зізнається, що все їй дуже сподобалося і вона рада, що вибралася з рідних Черкас на природу. Цікаво те, що переважна частина молоді зустрілися вперше, проте це не заважало хлопцям разом грати в футбол, а дівчатам плести браслетики. Мали місце й спільні ігри, такі як «третій лишній», «захват прапора» та ігри, назви яким невідомо. «Все було б ідеально, якби не комарі», – говорить Павло Ключніков, який приїхав з Черкас. А от Марія Новікова зізнається, що «на початку було «скучнувато», але потім всі здружилися й розгулялися».

Особливістю цьогорічної «майовки» було й те, що молодь с. Руська Поляна поповнилася новими учасниками. На весняний відпочинок запросили так би мовити «підростаюче покоління». «Мені все дуже сподобалося, особливо співи й ігри», – захоплено розповідає Таїсія Кравченко, яка з нетерпінням чекала цього дня.

Під час святкування мала місце й духовна частина. Молодь славила Господа псалмами, та роздумувала над Словом Божим. «З чим у вас асоціюється слово «світло?», – запитав хлопців та дівчат Владислав Фартушний, відповідальний за молодіжне служіння в 1-й Баптистській церкві м. Черкас. Відповіді були різні, але схожі: свічкою, лампочкою, сонцем. «У Бібліє дуже багато сказано про світло (Івана 9:5, Єфесян 5:8, Ісаї 9:2, Івана 1:7), – продовжував Владислав, – проте найбільше мені запам’ятався Псалом 118:105 «Для моєї ноги Твоє слово світильник, то світло для стежки моєї».

По тому юнак пояснив значення слів «тактика» і «стратегія» й логічно поєднав їх зі Словом Божим. «Біблія – це не тільки стратегічна книга, але й тактична, вона не тільки говорить, що потрібно правильно жити, але пояснює як це робити. Я довго думав, яка різниця між словами «світло» і «світильник», а потім дійшов висновку, що світильник – може світити лише на відстань простягнутої руки, лише на невелику площу, а світло – це неначе сонце, яке освітлює всю землю. Владислав закликав молодь постійно вивчати Біблію, роздумувати над нею, відкривати нові істини, які обов’язково допоможуть у житті.

Доки більшість відпочивали, частина дівчат встигли приготувати обід, родзинкою якого стала лісова каша. Віталіна Кравченко сказала по-секрету, що каша трохи пригоріла, але то не страшно, хлопці – тільки те й робили, що просили добавку.

За словами Владислава Фартушного християнській молоді потрібно збиратися разом як для служіння, так і для відпочинку: «як показує життєвий досвід, ніщо не здружує так людей, як відпочинок. Головна ціль подібних зустрічей, на мою думку, в тому що б з’єднати дух молоді, створити стабільну і дружню команду на служіння. Також це хороша можливість засвідчити людям про Бога, і власним прикладом показати, що радість можна отримати не лише від алкоголю».

Володимир Фартушний, молодіжний лідер церкви м. Черкас подякував руськополянській молоді за дружній прийом та запропонував разом підготувати недільне служіння.

Євгенія Чернова

Більше фото дивіться тут           Інформація з сайту  церкви села Руська Поляна

christterritory.ck.ua

↓ Комментарии посетителей (2)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

маша
5.01.2013
слава Богу що так можна проводити час на пртрироді це круто ЄХБ
маша
5.01.2013
слава Богу що так можна проводити час на пртроді
Страницы, близкие по смыслу