ГлавнаяНовости в ЧеркассахСлужіння «Домашній очаг» церкви "Слово віри" відвідало черкаський дитячий будинок

Служіння «Домашній очаг» церкви "Слово віри" відвідало черкаський дитячий будинок

17.02.2012

Після новорічних та різдвяних свят служіння «Домашний очаг» разом з депутатом Черкаської міської ради Петром Кучером відвідали дитячий будинок. Вони спілкуватися з дітками, вихователями, роздавали подарунки.

Коли дивишся в очі цим дітям, не можеш назвати їх чужими, державними. Виникає бажання підійти, пригорнути, зігріти своїм теплом. Марія Петрівна Пилипенко – директор дитячого будинку, працює в цьому закладі більше 30 років. За фахом вона психолог, тому знає всі тонкощі не лише побутової організації життя малюків,а й те, як допомогти морально, психологічно.

Кожна дитяча гра купується не просто навмання. Одні розвивають моторику, інші - пам’ять. Є такі ігри, в яких дитина буцімто навчається ходити в магазин, до лікаря, важити, продавати, розрізняти види продуктів тощо.

Сухий та водний басейни, звукова абетка, заспокійливі фонтанчики у кімнатах і багато інших предметів вибиралися з любов’ю, продумувалися по дизайну. Кольори і малюнки в кімнатах, ваннах, спальнях допомагають діткам, позбавленим батьківського піклування, розслабитися, відчувати себе комфортно. «У кожній групі ми поставили ялинку.

Діти своїми руками робили прикраси. Я хочу, щоб вони відчували себе по-домашньому, - розповіла Марія Петрівна. – З ними працюють досвідчені психологи, логопед, тренер з плавання. Дівчаткам заплітають волосся, роблять зачіски. У кожної дитини є хороший власний щоденний і святковий одяг». Усиновлень в Україні мало, тому від всього серця хочу, щоб наші дорослі громадяни свідомо ставилися до дитячих проблем. Ми робимо все, що в наших силах, проте найкраще місце для дитини – місце біля тата і мами».

Наталка Грачова

slovoveri.org

↓ Комментарии посетителей (1)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

29.02.2012
Благое дело делаете.Пусть Бог вас благословляет
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости