ГлавнаяНовости в ЧеркассахТабір «Ключ Давида-2012» церкви "Слово Віри"

Табір «Ключ Давида-2012» церкви "Слово Віри"

7.09.2012

Табір «Ключ Давида-2012» церкви "Слово Віри".
Новий директор, новий шеф-кухар,нове місце,нова програма!

Про директора:

Зазвичай, слово директор асоціюється з кабінетом, шкіряним кріслом і серйозною персоною у цьому кріслі. Але цьогорічний директор табору Лілія Хіманіна вирізнялася з-поміж інших. Разом з дітьми вона ходила на ранкову зарядку, грала в ігри, проводила тематичні заняття, співала і танцювала під час прославлення. «Підлітки — це моя аудиторія. Я їх люблю, мені з ними легко, - розповідає Лілія. – Тому навіть під час завершення останнього заїзду в моїй голові народжувалися тисячі ідей про те, як можна зробити ще кращим «Ключ Давида» наступного року».

Про шеф-кухаря:

Кухня — це важлива складова табірного життя, адже своєчасно приготовані сніданки та обіди забезпечують не лише ситий шлунок, а й виконання насиченого подіями режиму дня. Галині Лихограй висловлювали щиру подяку і служителі, і діти. Їжа була смачна, різноманітна: вареники з сиром, млинці зі сметаною та бананами, торти для іменинників… Коли працювала табірна пошта, то Галина отримувала безліч компліментів у записках.

Про служителів:

Кожен служитель пройшов курс підготовки ще задовго до початку табору. Вони знали програму, були оснащені підручниками. Деякі навіть їздили до Львова на спеціалізоване навчання (спортивний інструктор, інструктор з рукоділля, духовний наставник, координатор). Але найголовнішим було уміння працювати в єдиній команді, бути підтримкою один для одного і чітко виконувати свої функції. Директор табору вважає, що цієї мети вдалося досягти. Вона відзначає, що майже всі її колеги під час роботи з дітьми проявили чимало умінь, про які ніхто і не здогадувався.

Так, наприклад, окружний служитель церкви «Слово віри» Дмитро Бєльський у таборі бездоганно виконував усі вказівки, які йому давали. Хлопці з його команди «Сіон» приносили воду поварам ( більше 20 відер в день). Вони підтримували ідеальну чистоту в своїй кімнаті. Навіть у дівчат не було так чисто! Було очевидно, що до Дмитра ставляться з повагою і прислухаються до його порад. Це велике досягнення не лише вміти керувати людьми, а йсамому підкорятися керівництву.

І, нарешті, про сам табір «Ключ Давида»:

Табір складався із двох заїздів, які тривали протягом 10 днів. «Життя - не гра, але дуже схоже» - так називалася програма. Кожен наступний день починався з окремої підтеми. Уроки будувалися таким чином, щоб допомогти підліткам позбавитися негативних якостей свого характеру і цінувати приклад, що подає Ісус Христос. Перший урок -«Команда» закликав дітей бути не окремими зірками з власним гордим і самотнім «Я», а стати частинкою однієї сильної команди і досягати успіху разом. Урок «Тренер» звернув увагу на те, що люди самі собі вибирають тренера, взірця для наслідування. Куди піде мій тренер, там і я закінчу свій шлях.

Якщо вибрати своїм тренером Ісуса, то Він вкаже на помилки, допоможе їх виправити і стати чемпіоном у житті. Урок «Офсайдер» (поза грою) змусив присутніх подивитися іншими очима на час, який вони проводять в Інтернеті, за комп’ютерними іграми. Це, так-би мовити і є життя поза грою, нереальне життя. Мрії людини можуть не збутися, непомітно пройти повз неї. Під час уроків діти переглядали короткі відеоролики, ставили сценки, грали в рольові ігри. Одна з останніх табірних ігор на стільки захопила дітей, що вони грали в неї багато разів.

Працівники табору сподіваються, що «Ключ Давида -2012» не просто справив на своїх учасників гарне враження, а й допоміг правильно розставити пріоритети у житті, відрізнити головне від другорядного.

Наталка Грачова

Прес-центр церкви «Слово віри"

slovoveri.org

↓ Комментарии посетителей (2)
[ Показать комментарии ]

Добавьте собственный комментарий
Автор

Комментарий

Сергій
3.10.2012
Дякувати Богу за цей чудовий табір
Андрей
9.09.2012
Лагерь был супер, особенно 2-й заезд
Страницы, близкие по смыслу

 Последние новости